İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Ücretsiz Dead Space

Ücretsiz Dead Space

Ücretsiz Dead Space

Ücretsiz Dead Space

Steam ve Origin oyun platformlarında 19.99 $’a satışta olan Dead Space oyunu, Origin platformunda kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Bu yazımızda Ücretsiz Dead Space oyununu nasıl alacağınızı anlatacağız.  19.99 $ değerinde satış etiketine sahip bu oyunu kaçırmayın ve bir an önce oyun kütüphanenize ekleyin.

Ücretsiz Dead Space

İlk olarak bir origin hesabına sahip olmanız gerekiyor. Origin hesabınız yoksa üye olup e-posta adresinize gelen mail ile hesabınızı onaylayın.

https://www.origin.com/irl/en-us/store/free-games/on-the-house

Adresinden bedava dead space oyununu alabiliriz.

Ücretsiz Dead Space

Yukarıda belirttiğimiz bağlantı adresine giriş yaptıktan sonra, web üzerinden origin hesabımızla giriş yapıyoruz. Hesabınız yoksa hemen üye olabilirsiniz. Origin hesabımıza giriş yaptıktan sonra ” Add To Game Library ” butonuna tıklıyoruz.

Mutlaka okuyun: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

Ücretsiz Dead Space

Dead Space oyunu, oyun kütüphanemize eklenmiş durumda.

Ücretsiz Dead Space

Artık isterseniz bu oyunu bilgisayarınıza yükleyip oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda, Ücretsiz Dead Space oyununu nasıl alabileceğinizi anlattık. Bu oyunu mutlaka kütüphanenize ekleyin, kesinlikle oynanabilecek kaliteli bir oyun.

Mutlaka okuyun: CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

Bir önceki yazımız olan Steam En İyi Simülasyon Oyunları başlıklı makalemizde En iyi simülasyon oyunları, Steam en iyi simülasyon oyunları ve Steam simülasyon oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap