1. Ana Sayfa
  2. Tower Unite
  3. Tower Unite Kolay Para Kazanma

Tower Unite Kolay Para Kazanma

Tower Unite Kolay Para Kazanma

Tower Unite Kolay Para Kazanma

 

Son zamanların gözde oyunu olan ve içerisinde bir çok küçük oyun barındıran Tower Unite oyuncular arasında bir anda popüler oldu ve satışları oldukça arttı peki Tower Unite’da nasıl hızlı para kasılır? Gelin açıklayalım.

Tower Unite içerinde birden fazla mini games bulunduran bir oyun olarak 2017 yılında karşımıza çıktı. Oyunda en çok oynanılan mini game olan golf ve ball race. Oyuncular çeşitli oyunları oynayarak oyun içerisinde para kazanıyorlar ve bu kazanılan paralar ile kendi karakterlerine eşyalar ve tek kullanımlık itemler alıyorlar. Eşyaların parasal olarak değerleri oldukça uygun tutulmasına rağmen bazı güzel eşyalar oldukça pahalı, bunun için oyuncular nasıl hızlı para veya kolay yoldan nasıl çok oyun içinde para kazanmak istiyorlar. Bunun için oyunda en çok para veren ball race oyunun oynamanız gerekmektedir.

Tower Unite arkadaşlarınız yokken de para kazanabilirsiniz. Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunları oynayarak rahatlıkla yüksek puan yapıp para kasabilirsiniz. Eğer şanslıysanız paralarınızı çark çevirerek gelen eşyaları satıp paraya çevirebilirsiniz. Eğer şansınız yok ise oyun oynamaya devam edin. Paralarınızı harcayacak yer bulamazsanız ev alıp içini dekorlarla doldurabilirsiniz.

Tüm mini oyunları oldukça zevkli olan Tower Unite,  kendi aralarından oynadıkça en fazla para kazanmanızı sağlayan ball race kısa sürede çok yüksek paralar kazanabiliyorlar. Diğer yandan oyunun içinde bulunan casino ya giderek de kolaylık ile paranızı katlaya bilmek mümkün, fakat eğer şansınız yok ise hiç paranız kalmayabilir.  Bunun için kesinlik ile bir kaç saat ball race oynar iseniz kesinlik ile kısa zamanda istediğiniz itemi alabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap