Anasayfa Steam Haberleri The Prison Game Oyunu Çıktı !

The Prison Game Oyunu Çıktı !

The Prison Game Oyunu Çıktı !

The Prison Game oyunu sonunda çıktı. Uzun zamandır beklediğimiz ve TAMAMEN Bağımsız Türk yapımcıları tarafından geliştirilen The Prison Game isimli oyun nihayet Steam’da erken erişime çıktı. Erken erişim sayesinde The Prison Game isimli oyuna %15 indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi ise bu oyun nedir bunlara göz atalım.

the prison game

Tamamıyla Türk bağımsız yapımcılar tarafından geliştirilmiş bir HAYATTA KALMA oyunudur. Yaklaşık 3 yıldır oyun geliştirilmekte ve çıkmasını beklemekteyiz. %100 Türk oyunu olduğu için, bağımsız yapımcılarımıza destek vermemizde gerekiyor.

The Prison Game

The Prison Game , çokoyunculu hayatta kalma senaryosu üzerine yapılmış bir oyundur. Genel amacı ise, hapishane şartları altında ve mahkumlara karşı becerilerimizle hayatta kalmak. Oyunun içerisinde, deliler ve köpeklerde bulunuyor. Ayrıca mahkum karakterinizin başına ödül koyuluyor, diğer oyuncular tarafından öldürülmeniz an meselesi. En iyi şekilde hayatta kalmak istiyorsanız becerilerinizin tamamını kullanmanız gerekiyor.

The Prison Game

 

Hikayenin devamı ve oyunu erken erişim ile oynamak istiyorsanız aşağıda ki Steam sayfasından oyun detaylarına erişebilirsiniz.

http://store.steampowered.com/app/461990/The_Prison_Game/

Bir önceki yazımız olan Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar başlıklı makalemizde steam 10tl oyun, steam 10tl ucuz oyun ve steam 10tlden ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Daha fazla içerik getir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları Beğenebilirsiniz.

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır ?

PUBG her geçen gün kitlesini büyütmeye devam etmektedir. Kitlenin büyümesi için sürekli ol…