İlginizi Çekebilir
Hook İnceleme

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun İnceleme
  3. Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar

Bu yazımızda sizlere steam da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretsiz oyunları listeleyeceğiz. Bu listeyi steam üzerinden erişebileceğiniz oyunlardan oluşturulmuştur. Umarım için de sizin de sevebileceğiniz, daha önce oynamadığınız, acaba nasıldır dediğiniz oyunlar vardır. Liste iyiden kötüye giden bir sıralamaya sahip değildir. Oyunlar rastgele şekilde listelenmiştir. Liste güncel tutulup yeni ücretsiz oyunlar da eklenecektir.

Steam Ücretsiz Oyunlar Listesi

Dota 2

DOTA2

Moba türünün öncüsü olup bir oyun modundan su anki halini alan bir oyundur. 120 Farklı  karakterle 5vs5  atabileceğiniz bir oyun, yaptığınız her hareketin bir sonuca bağlanması yanlış yapılan bir hareketten ötürü oyunun tamamen satıp bir fight sırasında bir kişiyi öldürüp oyunu tamamen kendileğinize dönüştürebileceğiniz bir oyun. Ülkemizde fazla olarak oynanmasada yaş ortalamasının yüksek olup oyunda ben öğrendim ya bunu kolaymış dediğiniz zamanlarda gelen güncellemeler veya itemlerin ne işe yaradığını öğrendiğiniz oyunun zevkini daha fazla almış olacaksınız.

Paladins

paladins

Steam üzerinden ücretsiz şekilde ulaşabileceğiniz bir başka oyun daha Paladins rekabetci oyunlar sevenlerin vazgeçemiceklerin bir oyun.Oyunda 4 tür var bu türleri secip oyun modunuza göre 5vs5 Fightları kazanarak kıyafet, level, vb şeyleri alabiliyorsunuz.Oyun hızlı ve akıcı oyun şekliyle cezbediyor vaktiniz kısıtlı ama bir oyun atmak istiyorsanız tam size uygun bir oyun olarak Paladins size en uygun oyun olabilir.

Brawhala

Brawhala

Arkadaşlarınızla beraber oynayıp eğlenebileceğiniz bir oyun.Arkadaşlarınız 2vs2 oyunlar atarak rakiplerinizi yenmeye çalışacağınız karekterleri kombolayıp seri şekilde oynayarak apayrı bir zevk veriyor daha detaylı anlatım için Brawhala İnceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Rise Of One

rise of one

Steam üzerinde ücretsiz olup daha early access’te olan bir oyun oyunda 6 ırk var bunları secip karşılık savaşıyorsunuz early access’te olmasından dolayı bugları var ama geliştirici ekip en kısa zamanda buglarla ilgilenip sorunları çözüyorlar gelecekte çok iyi bir oyun olucağı kesin gözüyle bakıyorum savaş ve aksiyonun bitmiceği el kordinasyonuzun kesinlikle lazım olucağı bir oyun bugları görürseniz ekibin diskord kanalına katılıp bugları söyleyebilirsiniz. Bu konuda sizinle direk ilgileniyorlarmış bunun böyle olmasıda geliştirici ekibin devamlı güncel olması sayesinde bir tık daha önde tutuyor size suan kesin bir oyun zevki verir diyemem ama early access sonu tamamen oturmuş olursa bizleri yeni bir e-sport oyunu bekliyor gözüyle bakıyorum.

Unturned

unterned

Arkadaşlarınzla yada tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun zombiler sizi kovalamaya çalışıyorlar ve sizde her zamanki gibi hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bunu diğer oyunlardan farklı kılan ise kübik çizimleri olması oyunun farklı mekanikler üzerine kurulup hayatta kalmak için uğraşıyorsunuz zevkli ve eğlenceli bir oyun arkadaşlarınız helikopter kullanamayarak içinde ölebilir ve tüm oyunu en baştan başlayabilirsiniz.

Steam 20 TL Altı Oyunlar

Bir önceki yazımız olan Hook İnceleme başlıklı makalemizde hook, hook game ve hook on steam hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap