İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Steam İki Kişilik Oyunlar

Steam İki Kişilik Oyunlar

Steam İki Kişilik Oyunlar

Bu yazımızda sizlere steam da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretli ve ücretsiz oyunları listeleyeceğiz. Bu listeyi steam üzerinden erişebileceğiniz iki kişilik oyunlar ile hazırladık. Umarım için de sizin de sevebileceğiniz, daha önce oynamadığınız, acaba nasıldır dediğiniz oyunlar vardır. Listede multiplayer oyunlara yer vermedik. Daha çok Co-op türünde oyunlar mevcuttur. Liste iyiden kötüye giden bir sıralamaya sahip değildir. Oyunlar rastgele şekilde listelenmiştir. Liste güncel tutulup yeni iki kişilik oyunlar da eklenecektir.

Steam Co-op Oyunlar

Don’t Starve Together

Don’t starve together arkadaşlarınızla oynarken daha çok zevk alacağınız tamamen hayatta kalma öğelerini barındıran bir oyundur. İlk başladığınız zaman biraz zorlanabilirsiniz ancak oyunu öğrendikten sonra gerçekten keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İsterseniz steam atölyesinden modlar indirip oyuna daha çok zevk katabilirsiniz. Daha detaylı bir açılma için sitemizde bulunan Don’t Starve Together İnceleme adlı yazıya bakabilirsiniz. Eğer oyunda ilerlemiş ve bir yemek rehberine ihtiyacınız var ise sitemizde bulunan Don’t Starve Together Yemek Rehberi adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Terraria

Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, dünya içinde canavarlarla savaşıp güçlendiğiniz bir oyundur. Oyunda birçok eşya, canavar, boss olması oyunun ömrünü uzatıyor. Oyunda başlangıçta 2 tip harita bulunuyor. Seçtiğiniz harita tipine göre oyunun içindeki bazı canavarlar ve madenler değişiklik gösteriyor. Zorluğu değiştirmiyor ancak görsel olarak fark ettiriyor. Oyunun tasarım, ev yapma gibi güzel mekanikleri de oyunu mükemmel hale getiriyor. İlk başta 2D minecraft olarak gözükse de oynadıkça daha farklı bir evren olduğu anlaşılıyor. Eğer daha detaylı bir inceleme isterseniz sitemizdeki Terraria İnceme yazısına bakabilirsiniz.

The Forest

The Forest Header

The Forest içinde biraz korku, gerilim öğelerinin bulunduğu çok kişilik hayatta kalma oyunudur. Oyunun optimizasyonu olarak biraz kötü olsa da orta seviye bir bilgisayar ile oyundan keyif alabilirsiniz. The Forest hikayesi çok gelişmiş olmasa da içinde hikaye olması oyunun sonuna ulaşmayı bir amaç olarak gösteriyor. Oyunu oynarken birden yamyam olabiliyorsunuz. Size saldıran canavarları öldürüp kemikleri ile zırh vb aletler craft edebiliyorsunuz. Ancak oyun biraz korkutucu olduğu için gece oynaması biraz zor olabiliyor.

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4

Eğer arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok kişili dövüş oyunu arıyorsanız bu oyun gerçekten müthiş. Klasik yan bakış oyunların aksine 3 boyutlu harita üzerinde savaşmak daha çok zevk veriyor. Bu oyun özellikle arkadaşlarınızla aynı bilgisayar üzerinden oynadığınızda daha güzel hale geliyor. Oyun Naruto shippuden adı anime serisinin oyunu. Eğer animesini sevdiyseniz özellikle ilginizi çekecektir. Karakterlerin kombinasyonlarıyla beraber savaşmak oyunun sıkıcı olmamasını sağlıyor. Eğer bir dövüş oyunu arıyorsanız bir bakın derim.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Steam 20 TL Altı Oyunlar başlıklı makalemizde steam indirimli oyunlar, steam ucuz oyun ve steam ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap