İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Steam En İyi Basit Eğlence Oyunları

Steam En İyi Basit Eğlence Oyunları

Steam En İyi Basit Eğlence Oyunları

Merhabalar. Bu yazımızda sizlere steam üzerinden oynanabilecek en iyi basit eğlence oyunlarını listeledik. Kendiniz veya arkadaşlarınızla oynayıp eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Listemizde herhangi bir sıra yoktur. En iyiden en kötüye veya en eğlenceliden en sıkıcıya gibi bir algılama oluşmasın. Yazımızın devamını okuyarak oyunlara göz atabilirsiniz.

Steam En İyi Basit Eğlence Oyunları

Stick Fight: The Game

  Stick Fight

Bu oyunun olmazsa olmazı arkadaşlarınız, çünkü arkadaşlarınızla oyuna grip birbirinizi aşağı iterek veya yere düşen silahları alarak birbirinizi oyunda patlatmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanı sıra oyunun evreninin de etkisi ile saf dışı kaldırabiliyorsunuz. Çöp adamı kontrol etmesi zor, çevre faktörleri ile daha zor oluyor bunları yanı sıra 4 kişi ile kapışıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.En güzel yanı ise kesintisiz bir eğlence şöleni olması ve sizi tatmin eden bir oynanışı olmasıdır.

 Gang Beasts

gang beasts

Arkadaşlarınızla müthiş bir eğlence yaşayabileceğiniz bir oyun daha Gang Beasts Farklı arenalarda arkadaşlarınızın karekterinin üstüne atlayıp birbirinden farklı ölüm şekilleriyle puan kazanmaya onu harita dışına atacağınız sırada sizi tutup çekmesi müthiş zevkli bir oyun karakterlerimizin jölemsi bir yapısının olması kontrollerinin çok zor olması ve başınıza neler geleceğini bilmemekle birlikte oyunun bir parçası. Arkadaşlarınızla vazgeçemiceğiniz bir oyun.

Human: Fall Flat

Human falll

Elinizin altındaki hamur işine benzeyen karakterlerle bir arkadaşlarınızla bir haritaya düşüyorsunuz (Arkadaşlarla oynaması daha keyifli) haritada bulmacalar var bunları çözüp bir sonraki bölüme geçerek ilerliyorsunuz ve müthiş eğlencelere tanıklık ediyorsunuz arkadaşınızın üstüne atlayıp aşağı atıyorsunuz sürüklüyorsunuz hatta beraber kol kola girip halay çekme çabasına bile giriyorsunuz ve o anda oluşan kahkaha dolu bir serüvenle arkadaşlarınızla eğlenmeye hazırsanız karşınızda Human: Fall Flat .

HANGMAN

hangman

Karşınızda adam asmaca oyunu ingilizcenizi  geliştirmek istiyorsanız ve bunu zevkli hale getirmek istiyorsanız karşınızda HANGMAN İngilizce kelimeler sorarak sizin tahminlerinize dayanıyor  ya adamı ipten kurtarırsınız yada ipte kalır İngilizcenize güveniyorsanız karşınızda HANGMAN.

Love In Drawing

love in draving

Basit tam bir mobil oyun mantığı ile yapılmış bir oyun iki farklı renkte topumuz var bu topları birbirine değdirdiğimizde mutlu oluyor.Biraz boş vaktiniz varsa ve beyin egzersizi yapmak istiyorsanız tam size uygun bir oyun keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olarak listemizde yer alıyor.

Dave

dave

Tek kişilik platform oyunu olup sizlere çok güzel bir fantastik evrenin kapılarını aralıyor.Oyunun içi çok şık neon renkler kullanılarak karşınıza çıkan engellerden kaçarak, zıplayarak, eğilerek ve elinizdeki silahı kullanarak ilerliyorsunuz güzel eğlenceli boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bağımsız bir yapım.

Bir önceki yazımız olan My Summer Car Genel Bakış başlıklı makalemizde My Summer Car, My Summer Car Genel Bakış ve My Summer Car inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap