İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Steam Haberleri
  3. Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar

Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar

Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar

Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar

 Oyun severlerin uzun süredir beklemiş olduğu indirim süreci erişince doğal olarak ki oyuncular olarak sabırsız oluyoruz ve cüzdanlarımızı tüm hızıyla boşaltmaya devam ediyoruz, en iyi oyunları steam indirimleri sayesinde çok ucuza ve uygun fiyatlara elde edip envanterimize ekliyoruz. Sizler için bu yazımızda Steam 10 TL’den Ucuz Oyunları listeleyeceğiz.

steam ucuz oyun

This War of Mine Oyunu

Bizlere savaşın gerçek yüzünü gösteren ve bir çok oyuncunun duygusal anlamış olur ve kararsızlıklar yaşamasına yol açan This War of Mine oyunu Steam’de şu an için düzgüsel fiyatının %80 indirimi alarak 6.20 TL’den alıcılarını beklemekte. Oldukça gerçekçi hikayesi ile sizlere savaşın öteki yüzünü yaşatacak bu oyunu kesinlikle almanızı ve oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Noire Oyunu

Oyuncular olarak dedektif oyunlarının azca olmasından oldukça yakınıyoruz. Sherlock Holmes oyunları haricinde muntazam bir dedektiflik oyununu olmadığından yakındığımız dönemlerde Rockstar Games tarafınca oyun hayatına kazandırılan L.A. Noire çıkış yapmış olduğu günden itibaren oyuncuların bu mevzu hakkında açlığını doyuracak şekilde güzel bir oyun olarak karşımıza çıktı. Kendimizi 1930’lu yıllarda L.A. sokaklarında suçla uğraşarak bulduğumuz bu oyunda görkemli vaka zinciri ve çözülmesi zevkli suçlar bizleri bekliyor olacaktır. Şu an için düzgüsel fiyatı üstünden %65 oranında bir indirim alan L.A. Noire oyununu 8.40 TL fiyat etiketiyle kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Euro Truck Simulator 2 Oyunu

Bas gaza bas bas nidalarıyla Avrupa üstünden o kent senin bu kent benim diyerek taşıma yaptığımız ve bu sayede para kazanarak kendi şirketimizi kurduğumuz ETS2 oyununu bilmeyeniniz yoktur. İçerisinde barındırdığı görkemli vasıta dinamikleri ve çeşitliliği ile, oldukça gerçekçi oynanışı yardımıyla bir çok oyuncunun stres atmasını ve eğlenmesini elde eden bu görkemli yapımı %75 indirimle 9.75 TL fiyatından satın alabilirsiniz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Hitman: Absolution Oyunu

Hitman serisini bilmeyeniniz yoktur. Gizmen 47 adıyla ünlenen ve oyuncuları uzun senelerdir görkemli maceralardan maceralara sürükleyen bu oyun içinde barındırdığı görkemli hikayesi, gerçekci vuruş hissi ile oyunculardan oldukça güzel puanlar almayı başarmıştı. Gizlilik üstüne kurulunu Hitman oyunlarından genel olarak bu oyunda gizli saklı olmasanız da bir şeyler yapabiliyorsunuz. Bu özelliği ile hem gizlilik seven hem de aksiyon seven oyuncuların ilgi olmasını başaran Hitman: Absolution, şu an düzgüsel fiyatı üstünden %75 oranında bir indirim alarak 8.74 TL fiyatından mağazadaki yerini almış durumda.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

To the Moon Oyunu

Bir çok oyuncunun “abi px px oyun mu oynanırmış” önyargısını süratli bir halde yıkan ve oynayan oyuncularına oldukça duygusal anlamış olur yaşatan To the Moon düşsel Ay’a gitmek olan birinin oldukça trajik ve güzel öyküsünü anlatmaktadır. Oyun içinde hem güldürü öğelerinin hem de duygusal öğelerin yerinde bir halde kullanımından dolayı birçok oyuncunun sevgili olan ve oyunun sonlarına doğru birçok oyuncuyu ağlatan bu oyun düzgüsel fiyatı üstünden %75 oranında bir indirim alarak 4.50 TL şeklinde uygun bir fiyattan alıcılarını beklemektedir.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

METRO 2033 Redux Oyunu

Artyom ile görkemli bir maceraya atıldığımız bu oyun, kıyamet sonrası dünyanın başına gelenleri anlatmaktadır. İnsanların yer yüzünde yaşamayamadığı ve bundan dolayı metrolara sığındıkları bu dünyada kendi seçimlerimizle oyuna yön verebiliyoruz. Oyunda vermiş olduğumuz kararlar yardımıyla iyi yada fena sona ulaşabileceğimiz bu oyunu oynamanızı ve Artyom’un duygusal dünyasını anlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Şu an için bu oyuna %75 oranında bir indirimle 7.75 TL fiyatıyla haiz olabilirsiniz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Dishonored Oyunu

Kraliçe’nin hususi korumalığını meydana getiren Corvo’nun talihsiz bir vaka sonrasında görevli tutulmasıyla başlamış olan bu oyunda Corvo’nun görkemli macerasına şahit oluyoruz. Gene kendi seçimlerimizle mutlu ya da fena sonu belirleyebildiğimiz bu oyunda ister gizli saklı ister ise düşmanlarımızı biçe biçe ilerleyebiliyoruz. Şu an için bu görkemli oyunun fiyatı %75 oranında bir indirim alarak 7.24 TL oldu. Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu oyunu daha ilkin 2 kere bitirmiş biri olarak üçüncü kere bile oynamayı düşünebilirim. Kendine hususi anlatımı yardımıyla oyuncuların beğenisini kazanan Limbo, karanlık atmosferi ve oynanış dinamikleri yardımıyla birçok oyuncunun göz bebeği olmuş durumda. Yitik kız kardeşimizi aramamızla başlamış olan bu 2D platform oyunu şu an için %75 indirimli fiyatıyla 4.50 TL fiyatından alıcılarını beklemekte.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Human Devolution Oyunu

Gene bir gizlilik oyunu ile karşınızdayız. Çıkış tarihinin üstünden seneler geçmiş olmasına karşın halen bir çok oyuncu tarafınca oynanmaya devam eden Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut ile kendinizi adeta bir James Bond şeklinde hiseeteceksiniz. Gizlilik haricinde başka bir halde ilerlemenin olanaksız olduğu bu oyunu %85 oranında bir indirimle 4.49 TL’den satın alabilirsiniz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Sniper Elite 3 Oyunu

Oyun dünyasında pek bulunmayan bir konseptte olan şu demek oluyor ki Açık Dünya Keskin Nişancılık oyunu olan Sniper Elite 3, içinde barındırdığı aksiyon dolu görevleri ve oyunculara sunmuş olduğu keyifli oynanışı sebebiyle bu indirimlerde kaçırmamanız ihtiyaç duyulan oyunlar içinde kendine yer buluyor. Şu an %80 şeklinde güzel bir oran alarak indirime giren bu oyunu 9.80 TL fiyatından satın alabilirsiniz.

Steam 10 TL'den Ucuz Oyunlar

Siz değerli oyun severler için Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar başlıklı makalemiz altında steam 10 ucuz oyunu listelemiş olduk.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap