1. Ana Sayfa
  2. Rules Of Survival
  3. Rules Of Survival Alanda Kalma Taktiği

Rules Of Survival Alanda Kalma Taktiği

Rules Of Survival Alanda Kalma Taktiği

Merhabalar. Bu yazımızda sizlere ROS da bir sonraki alanın daralacağı yere önceden gidip sürekli alan içinde nasıl kalınır sorusunu cevaplayacağım. Yazımızın devamını okuyup Rules Of Survival oyununda alanda kalma hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

Rules Of Survival Alanda Kalma Taktiği

ROS battle royale oyunları arasında ücretsiz hem telefon hem de bilgisayar üzerinden oynamaya imkan sunar. Oyunun amacı tabi ki en sona kalıp 1. olmaktır. En sona kalan olmak için sürekli alanda kalmanız gerekmekte. Eğer alanda uzun süre kalırsanız canınız azalmaya başlar. Şöyle ki 1. dalga alanı ile 4. dalga alanı hasar açısından çok farklıdır. Sonlara doğru alan size gerçekten durulamayacak kadar fazla hasar verir. Eğer alan daralmadan bir sonraki daralacak yere giderseniz hem diğer kişilere pusu kurabilir hem de alan ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu taktiği kendim keşfettim ancak başka yerde gördüyseniz bilemem. Kendi çıkarımlarım sonucu böyle bir taktik buldum. Umarım faydalı olacaktır.

Alan oynarken çok sinir bozucu olabilir. Özellikle çatışma esnasında alanın dışına çıkabilmek için oyun için de öldüğünüz zamanlar olmuştur. Şimdi bunu önlemek için alana önceden gidip acaba alan nereye daralır demeden bu taktik ile alana hızlıca gidebileceksiniz. Bu rehber bilgisayar için test edilmiştir. Telefon sürümü için de geçerli olacağını düşünüyorum. Tabi ki bu taktik %100 tahmin edilebilir değildir. Ancak bu şekil de daha rahat tahmin edebilirsiniz.

İlk olarak haritayı açıyoruz. ilk daralma başladığında tam nereye daralacağı belli olmaz ama yine de taktiği uyguluyoruz. Taktik şu alan daralırken yuvarlağın el alt kısmı yani alana yakın kısım alanın oraya daha fazla daralmayacağını gösterir. Yani bunun tam üstü olan yuvarlağın üstüne daralma ihtimali daha yüksektir. Resime bakarak ta görebilirsiniz. Alanın içinde bu şekilde kalabilirsiniz. Diğer resimde de görsel olarak taktiğin nasıl olduğunu anlayabilirsiniz.

Rules Of Survival Alan Daralma Taktiği 2

Yazı biraz karışık olabilir. Onun için resim ile anlatmaya çalıştım. umarım başarılı olmuştur. Bu şekilde alanı artık tahmin edebilir ve alan dışında kalarak ölme sayınızı düşürebilirsiniz. Birkaç oyundan sonra gözünüz zaten direk olarak alışıp bu şekilde tahminlerde bulunabiliyorsunuz. Dikkat etmek çok önemli.

Rules Of Survival Alan Daralma Taktiği

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap