İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Rules Of Survival Aimbot

Rules Of Survival Aimbot

Rules Of Survival Aimbot

Rules Of Survival Aimbot

Rules of survival ne kadar düşük bütçeli olarak gözükse de hem mobil hem masaüstü cihazlar tarafında rekabete girmeleri oldukça güzel. Belirli sürelerin ardından Steame gelmesi ile diğer battle royale oyunlarının arasında yer aldı. Oyunun steam versiyonu ücretli olsa da oyunun kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Bu yazıyı yazmamda ki amaç aimbot kullanmayı anlattığımız bir yazı değil. Aimbot neden kullanmamanız gerektiğini anlatacak bir yazı. Lütfen biraz zamanınızı ayırıp yazımızı okuyunuz. Muhtemelen siz de hileye başvurmak için bu yazıya girdiniz. Bu anlatacaklarım daha çok sizi ilgilendiriyor.

Oyunlarda hileye başvurmak ne kadar kolay kazanç olarak gözükse de bu yaptığınız ilk olarak başkalarına karşı yaptığınız bir saygısızlıktır. Şimdi diyeceksiniz ki ben başkalarını umursamıyorum. Ancak hile kullanmak sadece başkasına karşı değil size de zararlı oluyor. Bir hesap açıyorsunuz hesabı önce normal yollardan kasıyorsunuz. Daha sonra hileye başvuruyorsunuz oynadığınız onca saat emek vererek geliştirdiğiniz karakter boşa gidiyor. Neden mi biri sizi rapor ediyor daha sonra bu edilen rapor inceleniyor hile kullandığınız tespit edildiğinde ise hesabınız kalıcı olarak kapatılıyor. Sonuç olarak ne oluyor bütün emekleriniz çöpe gidiyor. Ha ban yemedin mi? İşi ilerletip belki de oyunun bir açığını buldun. Bu yaptığın şey ne kadar inkar etsen de emek hırsızlığıdır. Başkalarının önüne kolay yollardan geçmek, hiç bir yetenek kullanmadan başkalarının emeklerini hiçe saymaktır.

Oyun çok oyunculu olmayıp tek oyunculu olsa neyse en azından başkasını etkilemiyorsun. Yaptığın karakteri kasmaya üşenirsin daha fazla altına ihtiyacın olur anlarım öyle zevk alıyorsundur. Ancak iş çok oyunculu oyunlara geldiğinde yaptığın şey gerçekten başkalarına karşı sinir bozucu oluyor. Bu yazıyı ROS yani Rules Of Survival adı altında yazıyor olabilirim. Ama bu yazdıklarım bütün oyunlar için geçerlidir. Umarım yazdıklarım bir kişide olsa okuyup hile sevdasından vazgeçirir.

Ros araba

Tamam evet siz de haklısınız bazen gerçekten çekilmez hal alabiliyor çok profesyonel kişilerle karşılaşıyorsunuz. Oyundan zevk alamıyorsunuz. O zaman yapmanız gereken şey hileye başvurmak değil başka oyunlardan zevk almak olsun. Yaptığınız hile sadece başkalarına değil size de zarar verebilir. Bunu engelleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Steam 20 TL Altı Oyunlar başlıklı makalemizde steam indirimli oyunlar, steam ucuz oyun ve steam ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap