Anasayfa PUBG Rehber PUBG tslgame.exe Uygulama Hatası Çözümü

PUBG tslgame.exe Uygulama Hatası Çözümü

PUBG tslgame.exe

PUBG oynamak istediniz ve oyunu çalıştırdınız fakat karşınıza pubg tslgame.exe hatası çıktı, ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız sorun giderme rehberinden faydalanabilirsiniz. Pubg tslgame.exe uygulama hatası genellikle bilgisayarınızın ram (bellek) kapasitesinden veya doluluğundan dolayı ortaya çıkmaktadır, bu hatanın olası tüm varyasyonlarını ve çözümlerini yazımızın devamında detaylı olarak inceleyip uygulayacağız. Sizde bu hatayı alıyorsanız mutlaka bu çözüm adımlarını uygulayın.

PUBG Tslgame.exe Hatası

Detaylı olarak çözüm yollarını araştırdığımız sorunun detayları yazının devamında yer almaktadır. Bu hatayı alıyorsanız bilgisayarınızda mutlaka uygulayın.

Bu hata genellikle bilgisayarınızda ki ram kapasitesinden kaynaklanmaktadır. Ram, geçici bellek olduğundan dolayı bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor, işte yapmanız gerekenler…

1) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve pubg oyununu başlatmayı deneyin.

2) Bilgisayarınızda ki başka programları veya uygulamaları pubg oyununu başlatmadan önce kapatınız, işletim sisteminizin arka planda çalışan fazla kaynak tüketimine sebep olan uygulamalarını görev yöneticisi yardımıyla sonlandırın ve oyunu başlatın.

3) Steam istemcisini tamamen kapatın ve istemciyi yönetici olarak çalıştırın, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’u başlatın.

4) Oyun dosyalarını doğrulayın. Steam istemcisi > Kütüphaneniz > Pubg > Özellikler > Yerel dosyalar sekmesi > Oyun bütünlüğünü kontrol et butonuna tıklayın ve steam’ın bilgisayarınızda ki oyun dosyalarının doğrulamasını bekleyin, bu işlem yaklaşık olarak 8-13dk arası sürmektedir.

Bir önceki yazımız olan PUBG d3dx9_39.dll Hatası Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Daha fazla içerik getir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları Beğenebilirsiniz.

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır ?

PUBG her geçen gün kitlesini büyütmeye devam etmektedir. Kitlenin büyümesi için sürekli ol…