İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız ve PUBG oyununu oynamak için bilgisayarınızın donanımının yeterli olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, bu yazımızda ele aldığımız PUBG Sistem Gereksinimi konusu mutlaka işinizi görecektir. En iyi oyun performansı için, yapımcı tarafından belirlenen pubg önerilen sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınız üst derece değilse, paylaştığımız pubg güncel sistem gereksinimleri bilgileri sayesinde, bilgisayarınızın pubg’yi açıp açamayacağını öğrenebilirsiniz.

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Sistem Gereksinimleri

Minimum, orta derece ve üst düzey performans şeklinde üç adet sistem gereksinimi bulunmaktadır. Her gelen güncellemede oyun optimizesi ve yazılımsal olarak iyileştirmeler yapıldığı, yapımcı tarafından paylaşılmaktadır. Fakat her güncellemede oyuna yeni özellikler ve iyileştirmeler getirilse de, eklenen özellikler sistem gereksinimini arttırabilir veya iyileştirmeler sayesinde daha düşük donanım özelliklerine sahip olan bilgisayarlarda oyun oynanabilir duruma gelebilir. Düşük bütçeli veya düşük donanım özelliklerine sahip bir bilgisayarınız varsa, oyunu yüksek grafik ayarlarında oynayamayacağınız aşikar fakat hiç değilse en düşük ayarlarda orta derecede bir fps değeri alıp yine de pubg oyununu oynayabilirsiniz. Yazımızın hemen aşağısında sizler için paylaştığımız pubg minimum sistem gereksinimleri veya pubg önerilen sistem gereksinimleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

PUBG Minimum Sistem Gereksinimleri

PUBG’yi yüksek kalite ayarlarda oynayamazsınız fakat düşük kalite ayarlarda, bilgisayar performansınıza bağlı olarak düşük kalitede akıcı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Aşağıda PUBG Minimum sistem gereksinimleri bilgileri yer almaktadır. Bilgisayarınızın var olan donanım özellikleriyle bu bilgilerde yer alan özellikler ile kıyaslayıp, bilgisayarınızın oyunu oynatıp oynatmayacağını öğrenebilirsiniz.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB+

PUBG Önerilen Sistem Gereksinimleri

PUBG’yi yüksek veya orta derece kalitede akıcı bir şekilde oynamak istiyorsanız aşağıda yer alan pubg önerilen sistem gereksinimleri bilgileri sayesinde Bilgisayarınızın var olan donanım özellikleriyle bu bilgilerde yer alan özellikler ile kıyaslayıp, bilgisayarınızın oyunu, yüksek veya orta derece kalitede akıcı bir şekilde oynatıp oynatmayacağını öğrenebilirsiniz.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX-8300işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB+

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG çalıştırması istenen bir sistemde 2 GB hafızalı, minimum GTX 960 ya da Radeon R7 370 seviyesinde bir ekran kartına ihtiyaç duyulur. Tabi bunun yanında oyunlarda darboğaz problemiyle karşılaşmamak için işlemcinin de en az AMD FX-6300 seviyesinde olması gerekir. PUBG, devasa haritaya sahip bir hayatta kalma oyunudur ve minimum sistem gereksinimlerindeki bileşenler bile üst seviyeye yakındır.

PUBG Corporation tarafından yayınlanan minimum ve önerilen sistem gereksinimleri tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz:

PUBG Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: i5-4430 veya FX-6300

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: GTX 960 veya R7 370

Boş Disk Alanı: 30 GB

PUBG Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: i5-6600K veya Ryzen 5 1600

RAM: 16 GB (Optimizasyon sorunlarından dolayı çok fazla ram ihtiyacı var.)

Ekran Kartı: GTX 1060 veya RX 580

Boş Disk Alanı: 30 GB

PUBG Sistem Gereksinimleri

Bir önceki yazımız olan PUBG Spray Nasıl Atılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 ay önce

    Merhaba, Ben: Osman Oğuz… PUBG Sistem Gereksinimleri – Güncel | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. PUBG Sistem Gereksinimleri – Güncel | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.PUBG Sistem Gereksinimleri – Güncel | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.