İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri

PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri

PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri

PUBG Silah eklentileri , düşman öldürme olasılığını ve kullanılan silahın kontrolünü büyük ölçüde arttırır. Oyunda yaklaşık olarak 30’a yakın silah eklentisi mevcut. Bu eklentilerin özellikleri mevcut bu özelliklere göre silahlarda avantaj ve dezavantaj oluşturmaktadır. Bu yazımızda pubg silah eklentilerini ve özelliklerini sizler için paylaşacağız. Ayrıca, hangi silahta hangi eklenti kullanılır, pubg en iyi eklentiler hangileridir gibi önemli ipuçlarını da sizlerle paylaşmış olacağız. Pubg rehberimiz sayesinde silah kontrolünü ve eklenti özelliklerini de öğrenmiş olacaksınız. Silah eklentileri ayrıca pubg spray yeteneğinizin gelişmesinde de önemli rol oynamaktadır. İyi bir oyuncu olmak istiyorsanız pubg silah eklentilerinin çoğunu bilmeniz ve kullanabilmeniz gerekmektedir. Daha fazla uzatmadan hemen yazımıza geçelim.

PUBG Silah Eklentileri

İlk olarak namlu ucuna takılan silah eklentileri ile başlayalım, yazımızın devamında tüm silahlara ait eklentileri görsel destekli olarak görebilir ve eklentilerin ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.


PUBG Namlu Ucu Frenleri

Namlu Ucu Frenleri

PUBG en iyi eklentiler, namlu ucu frenleridir. Silah kontrolünü inanılmaz ölçüde arttırır.

Yukarıda ki görselde yer alan birinci namlu ucu freni: Taarruz tüfekleri (AKM, M16A4, M416, SCAR-L , S12K Silahlarına takılabilir.)
Taarruz tüfeklerine takılabilen namlu ucu freni özellikleri:
Silah %25 daha az teper. | Yatay Tepmeyi %10 azaltır. | Dikey tepmeyi %15 azaltır. | Mermiler %10 daha az dağılır.


Görselde ki ikinci namlu ucu freni: Hafif makineli silahlar:  (Micro UZI, UMP9, Tommy Gun, Vector)
Hafif makineli silahlara takılan namlu ucu freni özellikleri;
Silah %25 Daha az teper. | Yatay tepme %20 azalır. | Dikey Tepme %25 azalır. |


Namlu ucu freni son olarak keskin nişancı tüfeklerine takılıyor. Tüfekler: (M24, AWM, SKS, Kar98k, Mk14 EBR, Mini 14)
Keskin nişancı tüfeklerine takılan namlu ucu freni özellikleri;
| Silah tepmesini %25 oranında azaltır. | Yatay ve dikey tepme %20 oranında azalır. |


Pubg Alev Gizleyici

Alev gizleyiciler oldukça önemlidir. Özellikle pusu halinde ateş ediyorsanız alev gizleyiciler, yerinizin tahmin edilmesini zorlaştıracaktır. Pubg silah alev gizleyici özellikleri aşağıdadır.

Alev gizleyiciler, silah ucundan çıkan alevi azaltır, yatay ve dikey tepmeyi %10 oranında azaltır. Yerinizin tespit edilmesini zorlaştırır.

Pubg Alev Gizleyici


Pubg Susturucu

Silahların ucuna takılan en son eklentilerden biri de susturuculardır. Susturucu eklentileri, taarruz tüfeklerine, hafif makineli silahlara, keskin nişancı tüfeklerine ve tabancalara takılmaktadır. Susturucuların özellikleri aynıdır: Silah ile ateş edildiğinde çıkan sesi yaklaşık olarak %70 oranında azaltır ve sesten, silahın tespit edilmesini zorlaştırır. Ayrıca, %5 oranında silah sapmasını azaltmaktadır.  PUBG En iyi eklenti hangisi diye soracak olursanız tabii ki de namlu ucu frenleridir, oldukça fazla avantaja sahip oldukları için silah kontrolünü büyük oranda arttırmaktadır.

PUBG Silah Tutamaçları

///

 

Bir önceki yazımız olan PUBG d3dx9_39.dll Hatası Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 ay önce

    Merhaba, Ben: Sibel Kilimci… PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.PUBG Silah Eklentileri ve Özellikleri | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.