İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG Partner Nasıl Olunur?

PUBG Partner Nasıl Olunur?

PUBG Partner Nasıl Olunur?

PUBG, oyun dünyasının seyrini büyük yönde değiştiren bir yapımdır. PUBG’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte battle royale tarzında oyunlara olan ilgi artmış ve pek çok firma bu alanda çalışmaya başlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda Fortnite, Realm Royale, Apex Legens gibi pek çok oyun piyasaya sürülmüştür. Ancak bugüne kadar hiçbiri PUBG’nin popülaritesini ve başarısını yakalayamamıştır. Elde edilen istatistiklere göre PUBG, dünya üzerinde en fazla kişi tarafından oynanmakta olan popüler bir PC oyunudur. Bu popülaritenin günden günde artması beklenmektedir. Çünkü PUBG, sahip olduğu dinamikler, getirdiği yenilikler ve yapmakta olduğu geliştirmeler sayesinde kendini sürekli olarak güçlendirmektedir. Bu gücün popüler kişiler tarafından arttırılması için partnerlik sistemi ortaya çıkmıştır. Partnerlik sistemi sadece belli özelliklere sahip oyunculara verilen bir yetki olarak değerlendirilebilir.

PUBG Partnerlik Özellikleri

PUBG partnerlik alan kullanıcılar kendi özel odalarını kurabilmektedir. Bu özel odalarda istenirse takımlı, bireysel ya da 50’ye 50 maçlar yapılabilmektedir. Bunun yanında özel odalarda zombi modlu oyunlar da oynanabilmektedir. Bu odaları açma yetkilerine sahip partnerler istedikleri kişiyi odaya davet edebilmekte, oyunun ayarlarını değiştirebilmekte ve istemediği oyuncuları odadan atabilmektedir. Bu özellikleriyle partnerlerin oluşturdukları oyunun admini oldukları söylenebilir. PUBG, partnerlik vasfını vereceği oyuncuları belli özelliklere göre seçmektedir. Bu özelliklerden herhangi birine sahip olmayan kullanıcılar partner olma hakkı kazanamamaktadır.

PUBG Partner Nasıl Olunur?

PUBG partner olabilmek için kullanıcıların Twitch üzerinde 150 izleyiciye sahip olması gerekmektedir. Bu izleyici sayısında dengenin korunabilmeli ve düşme gerçekleşmemelidir. Bunun yanında Youtube üzerinden partner olmak isteyen kullanıcıların platform üzerinden minimum elli bin takipçisi olmalıdır. Bunun yanında partner olmak isteyen kullanıcıların Youtube kanallarına aktif olarak video yüklemesi gerekmektedir. Ayrıca Twitch üzerinden yayın yapan kişiler, haftada en az üç kere yayın açmalıdır. Ek olarak, bu gereklilikleri sağlayan oyuncuların, diğer oyunculara saygılı ve profesyonel olması gerekmektedir. Ayrıca pubg partnerlik başvurusu yapacak olan kişiler kendi topluluğuyla sürekli olarak ilgilenmelidir. Bunun yanında kişilerin, Youtube, Twitch ya da diğer sosyal medya hesaplarında uygunsuz içerikler bulunmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan PUBG Özel Oyun Nasıl Kurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    merhaba pubg partner hesabı aranıyor.

    12 Kasım Pazartesi, 2018 saat 11:00’de başlayacak ve 3 Aralık Pazartesi, 2018 saat 11:00’de kapancaktır.

    bu tarihler arasında hesap oluşturan hesabını kullanmayan iletişime geçebilir mi?