İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG En İyi Loot Bölgeleri

PUBG En İyi Loot Bölgeleri

PUBG En İyi Loot Bölgeleri

PUBG‘de Nereye ineceğinizi seçmek hayatta kalmanızı ve ölüm kararını verir. Ganimet (Loot yapmak) almaya gitmek ve diğer oyuncuları öldürmeye başlamanın başlangıç noktası. Nereye ineceğinizi düşünmeye başladıktan sonra uçağın nereye doğru uçtuğunu da düşünmelisiniz. Bazen, istediğiniz yere iniş yapamıyorsanız, siz en yakın loot seviyesi yüksek olan bölgeleri tercih etmelisiniz. Bu rehberimizde PUBG Loot yapılan bölgeleri sizlerle paylaşacağız. Bu bölgeler sayesinde daha iyi oyun eşyaları bulup, düşmanlarınızdan daha güçlü konuma gelebilirsiniz. PUBG Loot seviyesi yüksek bölgeler sayesinde bunu başarabileceksiniz. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz. Fazla uzatmadan, hemen rehberimize geçelim.

Mutlaka İnceleyin: PUBG Çöl LOOT Bölgeleri

PUBG En İyi LOOT Bölgeleri

Yazımızın hemen devamında en iyi bölgeleri öğrenebileceksiniz ve uçaktayken nereye ineceğinizi düşünebileceksiniz.

PUBG LOOT

Yukarıda ki görselde gördüğünüz gibi, oyunda loot seviyesi çok yüksek olan 8 bölge mevcut. Fakat bu bölgelere çok fazla oyuncu iniş yapıyor. Strateji ve daha fazla loot (ganimet toplamak) yapmak için haritada işaretlemiş olduğumuz 1. – 2. – 6. – 8. bölgelere iniş yapmak daha mantıklı olacaktır. Haritanın sınır noktaları olduğu için buraya iniş yapan oyuncular, hızlı bir şekilde alabileceklerini alırlar ve daha sonrasında güvenli bölgeye ilerlemeye çalışır. Bu bölgeler, haritanın sınırlarında olduğu için güvenli bölge yüksek ihtimalle bu noktalardan başlamıyor. Belirlenmiş olan pubg yüksek loot bölgelerinde biraz daha fazla kalıp, iyi loot yaptıktan sonra safe (güvenli alan) alanına gitmeye çalışın.

Mutlaka İnceleyin: PUBG Araba Özellikleri

Yolda bir araba veya motor bulursanız, safe alanına daha kolay ulaşabilirsiniz.


Bu rehberimiz de kısa olsa da; PUBG Loot yapılan bölgelerden bahsetmiş olduk. Verdiğimiz bu bilgileri, oyunda kendimizde uyguluyoruz ve sağlam loot yapıyoruz. YAZIMIZ GÜNCELLENECEKTİR. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PUBG Silah Rehberi başlıklı makalemizde PUBG En İyi Silah ve PUBG Silahları hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap