İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG Kış Haritası – Detaylar ve Görünüş

PUBG Kış Haritası – Detaylar ve Görünüş

PUBG Kış Haritası – Detaylar ve Görünüş

PLAYERUNKNOWN geçtiğimiz günlerde twitter hesabında pubg kış haritası ile ilgili ufak detaylar vermişti. Nihayet resmi olarak pubg kış haritası Vikendi sosyal medya ve resmi sitelerinden tüm oyunculara duyuruldu. Vikendi haritası 19 aralık 2018 tarihinde güncelleme ile oyuna dahil edilecek ve tüm oyuncular için hazır olacak. Bu yazımızda ise pubg kış haritası hakkında detaylı bilgiler, yenilikler ve silahlardan bahsedeceğiz. Yeni harita Vikendi, oldukça oyun odaklı tasarlanmış ve harita detayları oldukça güzel. Şuan test sunucusunda erişime açık olan bu harita çok yakında gerçek oyuna güncelleme ile getirilecek ve oynamaya hazır olacak. Harita detayları ve güncelleme ile gelecek yeni silahlara bu yazımızda inceleyeceğiz, Karşınızda Vikendi: Kış haritası

PUBG Kış Haritası Güncellemesi

Tahminlerimize göre, pubg kış haritası yayınlanması için kış mevsiminin yaklaşması beklendi. Ayrıca bu harita ile birlikte yeni silahlar ve güncellemeler de geliyor. Harita detaylarını bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

6X6 boyutuyla Erangel’dan küçük Sanhok’tan büyük bu harita, ne aksiyonsuz ne de arkadan yakalandığınız kötü oyunları yaşatmayacak. Sanhok’dan biraz büyük, erangel ve miramar’den biraz küçük yani tam orta boyutta olan Vikendi haritası oldukça güzel tasarlanmış durumda.

PUBG Kış Haritası

Bu haritada görebileceğimiz yapılar: Köyler, Kazı alanları ve inşaat alanları, donmuş göller.Ayrıca uzay aracı fırlatma noktası Cosmodrome eminim ilginizi çekicektir.
-Pusucuları üzecek bir şey geliyor: Ayak izleri! Sonsuza kadar sürmeyecek tabii bir süre sonra yok olucak.
-Güneşli bir Vikendi sabahında oynayabilirsiniz veya gece modu ile gittikçe kararan bir hava da oynayabilirsiniz.
-Poçhinki’den başka vatanımız olmayacak ama Castle adlı bölge de çok kan dökülecek gibi gözüküyor.
-Adadan diğer adaya birçok geçiş var.Donmuş nehirler veya köprüler.
-Haritanın aşağı tarafı sarı otlu az karlı ve donmuş topraklardan oluşurken üst kısımları sadece kardan oluşuyor.

İlk çıktığında bu yana bağıra bağıra söylediğimiz gece modu nihayet geliyor.Ancak aşırı karanlık, loş bir ortam beklemeyin.Ay ışığının altında cephane harcayacağınız bir ortam olucak.Kendinizi kuzey ışıklarının olduğu dondurucu bir geceye bırakın.

Pubg Yeni Silahlar

Yeni harita Vikendi ile oyuna dahil olan pubg yeni silahlar listesine ve özelliklerine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

pubg kış

Motor yerine gelen kızak; Karlı yollarda hızlı ve güçlü manevra, toprakta ise yavaş ve zor manevraya sahip.

Sanırım UMP kadar hafif ve Taarruz tüfekleri kadar güçlü bir silah.

pubg kış

 

Bir önceki yazımız olan PUBG d3dx9_39.dll Hatası Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap