İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. Pubg Kasalar ve İçerikleri

Pubg Kasalar ve İçerikleri

Pubg Kasalar ve İçerikleri

Bu yazımızda sizlere pubg kasa içeriklerini paylaşacağız. Oyunda bir çok farklı kasa türü bulunuyor, bu kasaların çoğunluğu BP ile alınıyor bazıları ise etkinlik, turnuva gibi özel oyunlardan elde edilebiliyor. Bu yazımızda pubg kasalar hakkında tüm detayları ve kasa içeriklerini bulabilirsiniz. Giyim kasaları, silah kostüm / skin kasaları oyun içerisinde benzersiz tarz ve görünüş gösterisi yapılan kozmetik ürünleri içerir. Oyunda ki her kasayı para ile satın alamazsınız, bazı kasalar sadece BP olarak adlandırılan oyun oynadıkça kazanılan oyun paralarıyla alınmaktadır. Kasalar veya içerisinden çıkan kozmetik ürünleri, pazarda satarak ufak ufak steam bakiyesi kazanabilirsiniz. Yeni çıkan kasalar oldukça değerli olduğu için bu kasaları satarak iyi kötü paralar kazanılabiliyor. Pubg kasaları merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyun… Pubg kasalardan ne çıkar ? diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

PUBG Kasaları

Oyun içerisinde bir çok kasa çeşidi bulunmakta. Bazıları bahsettiğimiz gibi sadece özel etkinliklerden veya turnuvalardan elde ediliyor, bazıları ise BP ile oyun oynadıkça sınırlı şekilde elde edilebiliyor. Örneğin: Rastgele kasalardan haftada sadece 6 adet alabilirsiniz. pubg kasalarını isterseniz açabilir ve içerisinden çıkan kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz veya kasayı direkt olarak steam pazarında satışa çıkarabilirsiniz. Bu yazımızda pubg tüm kasaları tanıyacağız ve içeriklerini, kozmetik şanslarını öğrenmiş olacağız.

Pubg Rastgele Kasa Şans Oranları

Bu istatistikler ve rastgele kasa düşürme oranları pubg resmi sitesinden alınmıştır ve doğruluk payı %99’dur.

• Survivor kasası: %10 şans.
• Wanderer kasası: %10 şans.
• Biker kasası: %20 şans.
• Desperado kasası: %10 şans. (Anahtar gerektirir)
• Militia kasası: %20 şans.
• Fever kasası: %10 şans. (Anahtar gerektirir)
• Triumph kasası: %20 şans.

PUBG Kasa İçerikleri

GAMESCOM Kasası 

GAMESCOM Kasası

Turnuvalardan kazanılan sınırlı sayılı kasalardan bir tanesidir, para ile satın alınmaz. Aşağıda ki tablodan kozmetik ürün çıkma şanslarını inceleyebilirsiniz. Veriler tamamen yayıncılara ve youtuber’lardan alınmıştır.

GAMESCOM Kasası 

WANDERER Kasası

WANDERER Kasası

Rastgele sandık seçeneğinden BP ile satın alınan en yaygın çıkan kasalardan birisidir. Kasayı açmak için anahtara ihtiyaç yoktur. Kasa içeriklerini aşağıda ki görselden bulabilirsiniz.

WANDERER Kasası


Pubg Kasa

SURVIVOR Kasası

En yaygın kasalardan birisidir ve rastgele sandık ile elde edilebilir. Kasayı açmak için anahtara ihtiyaç yoktur.

Pubg Kasa


Truimph

Truimph Kasası

Bu kasayı açmak için 2.50$ değerinde ki kasa anahtarına ihtiyacınız vardır. Kasa içerisinden silahlara özel kozmetik ürünleri çıkmaktadır.

Truimph kasası


Raider kasası

RAIDER Kasası

Kasa içerisinde silah kozmetikleri bulunmaktadır, diğer silah kozmetik kasalarından farkı açmak için anahtara ihtiyaç yoktur direkt açılabilmektedir.

Raider kasası


MILITIA Kasası
MILITIA Kasası

Rastgele sandık seçeneği ile elde edilir ve anahtarsız olarak açılır. Giyim kozmetiği içerir ve içerisinde 6 değerli kozmetik ürün barındırır.

MILITIA Kasası


FEVER Kasası
FEVER Kasası

Yaygın olarak rastgele kasa seçeneği ile elde edilir. Kasa fiyatı oldukça ucuzdur fakat kasayı açmak için 2.5$ değerinde ki anahtara ihtiyaç vardır. İçerisinde bir çok değerli giyim kozmetiği bulunur ayrıca bonus kasa kazanma olasılığı vardır. 2.5$’a değecek bir kasa olduğunu söyleyebiliriz.

FEVER Kasası


Biker KasasıBiker Kasası

İçerisinde 5 değerli giyim kozmetiği bulunur ve rastgele sandık ile elde edilebilir. Bu sandığın pazar değeri, diğer kasalara göre biraz daha fazladır. Değerli eşya çıkma oranı düşük olduğundan dolayı bu kasayı direkt pazarda satmanız bizce daha kazançlı olmaktadır. Şansınızı denemek istiyorsanız kasayı açabilirsiniz. Bu kasayı açmak için anahtara ihtiyaç yoktur direkt olarak açılabilmektedir.

Biker Kasası


Desperado KasasıDesperado Kasası

Oyunda yaygın olarak bulunur ve kasanın kendi fiyatı oldukça ucuzdur fakat kasayı açmak için 2.5$ değerinde ki anahtara ihtiyacınız var. İçerisinde çok değerli 3 giyim kozmetiği bulundurur ve şansınızı denemek istiyorsanız bu kasa birebir! 4 kuruş değerinde ki eşyada çıkabilir 200-500 dolar arasında fiyatı değişen montta çıkabilir. Kesinlikle açmaya değer fakat zarar etme riski de çok yüksek olan bir pubg kasası 🙂

Desperado Kasası


Pubg Rastgele Sandık Fiyatları

Pubg kasaları , oyuncular için muhteşem ürünler içermektedir. Kasalar gerçek para ile satın alınmaz(pazar hariç) Sadece BP (Battlegrounds Points) karşılığında satın alınabilir ve bu oyun puanı sadece oyun oynayarak kazanılabilir. Pubg rastgele sandık fiyatları her satın alımda artmaktadır. Bu sayede oyuncular için daha keyifli oyun zamanı ve kozmetik ürünlerinin değerlerinin korunması sağlanmaktadır. Her aldığınız sandıktan sonra bir sonra ki sandık fiyatı yaklaşık olarak iki katına çıkmaktadır. Aşağıda ki pubg kasa fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca, haftada sadece 6 adet rastgele sandık alma imkanınız vardır. Her hafta Pazar günü saat 20:00’da bu limit ve kasa fiyatları sıfırlanır, eski haline döner ve tekrardan kasa alıp açabilirsiniz.

• 1. Rastgele sandık fiyatı: 700 BP
• 2. Rastgele sandık fiyatı: 1400 BP
• 3. Rastgele sandık fiyatı: 700 BP
• 4. Rastgele sandık fiyatı: 700 BP
• 5. Rastgele sandık fiyatı: 700 BP
• 6. Rastgele sandık fiyatı: 700 BP

Rastgele sandık fiyatları bu şekildedir ve sadece oyun içerisinde BP ile alınmaktadır.

Pubg Twitch Prime Kasası

Bu kasa, oyuncu topluluğu ve canlı yayın platformu Twitch tarafından promosyon olarak verilmektedir. Bu kasaya sahip olmak için Twitch Prime üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Bu kasayı Twitch prime hesabınızın menüsünden, Pubg Oyun profilinizi bağladıktan sonra alabilirsiniz. Bu kutuyu aldıktan sonra Twitch prime üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Bu kasa ile değerli kozmetik ürünlerine sahip olabilirsiniz, ürünler aşağıdadır.

Pubg Kasa İçerikleriPubg Kasa İçerikleriPubg Kasa İçerikleriPubg Kasa İçerikleri

Maske – T-Shirt – Pantalon – Bot

Bir önceki yazımız olan PUBG Kış Haritası - Detaylar ve Görünüş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba, Ben: Sena Ürer… Pubg Kasalar ve İçerikleri | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Pubg Kasalar ve İçerikleri | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.Pubg Kasalar ve İçerikleri | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.