İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG İndirime Ne Zaman Girer ?

PUBG İndirime Ne Zaman Girer ?

PUBG İndirime Ne Zaman Girer ?

Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlere pubg indirime ne zaman girer gibi soruların cevaplarını detaylı bir şekilde vermiş olacağız. Steam’ın ve dünyanın en popüler oyunlar arasına kısa zamanda birincilik koltuğuna oturan pubg oyununun indirim zamanını merak ediyorsanız veya pubg indirime girecek mi ? merak ediyorsanız bu yazımızdan detayları öğrenebileceksiniz. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

PUBG İndirim

Dünya genelinde tüm oyuncuların büyük ilgisine maruz kalan PUBG, maalesef steam’da henüz indirime girmedi. PUBG Neden indirime girmiyor ? sorusunu açıklayacak olursak, oyuna çok fazla ilgi gösterilmesi, haliyle ilgi gösterilmesiyle birlikte hile kullanan kişilerin oyun zevkini bitirmesi. Henüz pubg indirime girmese de bir sonra ki steam indirimlerinde, pubg’nin de indirime gireceğini düşünüyoruz.  PlayerUnknown’s Battlegrounds piyasaya sürüldüğü yaklaşık 1 buçuk sene olacak fakat hala indirimlere girmiş değil. Bu durum tamamen oyun yapımcılarının ve şirketlerin ortak politikası olduğu bariz şekilde belli oluyor. Oyundan hilecileri temizlemek ve daha iyi bir hile koruma sistemi geliştirilene kadar pubg indirime girmez diye düşünüyoruz.

PUBG İndirim Tarihi

Oyuncuların ve haliyle bizimde çok merak ettiğimiz PUBG İndirim tarihi maalesef şirket tarafından açıklanmıyor. Oyunun çıkış fiyatının yüksek olması daha sonrasında fiyatının düşürülmesi, aslında oyunun indirime sunulmasının önüne geçiyor gibi gözüküyor. Tahmini olarak 10 milyondan fazla oyuncu, şuan PUBG oyununa sahip olduğu düşünülüyor. Oyun, henüz geliştirilme aşamasında olduğu için oyun hile koruma sistemleri tam olarak oturulmuş değil, pubg indirime neden girmiyor ? diye bir soru soracak olursak ve bu soruyu yorumlamak gerekirse; Bizce, oyun zaten popüler olduğu için ve indirimden sonra oyunda hilecilerin de çoğalacağı gerçekleri PUBG’nin indirime girmemesi için geçerli sebepler. Tabii ki oyun yapımcısı ve şirket tarafından pubg indirim tarihi veya pubg indirime girer mi ? soruları cevaplanmıyor, şirketin ortak politikaları arasında sanırım bu maddeler de yer alıyor.

Ucuza PUBG Satın Almak

Evet, ucuza pubg satın alabilirsiniz. Steam’da 69 TL fakat sitelerde neden 50 TL civarı olduğunu düşünüyorsanız, içinizde ki merakı giderelim.
E-Pin veya Steam cdkey vb. gibi siteler, dağıtıcıdan toptan olarak  satın alımı yaptığı için bu şirketlere daha ucuza satılır. Toptan oyun keyi satın alındığında (pubg için TL olarak key başı) 40-45 TL gibi daha ucuz fiyata dağıtıcıdan temin edilir. Genel olarak E-Pin siteleri olarak adlandırdığımız sitelerde bu oyun keylerini üzerine ufak kar payı koyup satışlarını yaparlar. Ucuza pubg satın almak istiyorsanız mutlaka güvenilir sitelerden alışveriş yapın. Pubg indirim beklemek istemiyorsanız bu yolu tercih etmeniz en iyi alternatif seçeneklerinden birisidir.

PUBG İndirim

Bu yazımızda sizlere; PUBG İndirime ne zaman girer ? gibi çeşitli soruların cevaplarını en doğru şekilde ve net olarak vermeye çalıştık. Umarım sizin için bu yazımız faydalı olmuştur… Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

PUBG Ne Zaman İndirime Girer?

Oyun camiasına en büyük sesi getirmeyi başaran ve güncel olarak e-spor oyuncularının odak noktası haline gelen PUBG, her geçen gün artan oyuncu kitlesiyle popülaritesini koruyor. Oyun meraklılarının aklına gelen ilk soru ise: “ PUBG ne zaman indirime girer ?”.

Bilindiği üzere PUBG, asla indirime girmeyecek söylentilerine rağmen geçtiğimiz yaz (2018) indirime girmişti. Bu indirimin en büyük sebebi ise gözle görülür şekilde anlık oyuncu kitlesi artışı hedefiydi. Peki PUBG tahmini olarak ne zaman indirime girer? Aslında bu sorunun net bir cevabı yok fakat indirim politikaları konusunda PUBG ile yakın olan oyunları inceleyebiliriz. Örneğin Rainbow Six Siege oyununu ele alırsak; her iki oyunun da Halloween (Cadılar Bayramı) ile birlikte indirime girmesi bekleniyordu. Fakat her iki oyun da indirime dahil edilmedi. Fakat Rainbow Six Siege, birkaç hafta içerisinde hafta sonu indirimleriyle oyunculara sunuldu. Dolayısıyla PUBG, önümüzdeki haftalarda hafta sonu indirimiyle bizlerle birlikte olabilir. Öte yandan 2019’a rekor oyuncuyla girmek isteyecek olan PUBG’nin yılbaşında indirime girmesi de reddit söylentileri arasında.

Bir önceki yazımız olan PUBG En İyi Loot Bölgeleri başlıklı makalemizde PUBG Ganimet, PUBG Loot yapma ve PUBG Sağlam Loot hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap