İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü

PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü

PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü

PUBG Güncelleme hatası yaşıyorsanız bu rehberimizde paylaştığımız çözüm sayesinde PUBG Güncelleme hatasını tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. Güncelleme sorunları bazen canımızı çok sıkıyor ve oyun oynamak istediğimiz zaman resmen oyundan soğutuyor. Sizde oynadığınız oyunlarda güncelleme hatası yaşıyorsanız sitemizde paylaştığımız değerli rehberler ile bu sorunları tamamıyla ortadan kaldırabilirsiniz.

Mutlaka Bakın: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

PUBG Güncelleme Hatası

Bu rehberimizde PUBG Güncelleme hatası çözümünü anlatacağız. Aslında çok basit bir çözümü var. Bilmeyenler için hemen açıklamaya başlayalım.

Mutlaka okuyun: CSGO Silah Rehberi

İlk olarak Steam oyun kütüphanemize giriş yapıyoruz.

PUBG Güncelleme Hatası

Sol tarafta bulunan oyun listesinden PUBG oyunumuzu buluyoruz ve sağ tık yapıp özellikler penceresini açıyoruz.

PUBG Güncelleme Hatası

Özellikler kısmına giriş yaptıktan sonra YEREL DOSYALAR sekmesinde bulunan OYUN DOSYALARININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DOĞRULA seçeneğine tıklıyoruz ve oyun dosyalarının taranmasını bekliyoruz. Bilgisayar performansına bağlı olarak 2-5 dakika sürede tamamlanacaktır.

 PUBG Güncelleme Hatası

Mutlaka okuyun: Ses Daha İyi Nasıl Kasılır ?

Oyun dosyalarının taranmasını bekliyoruz. Tarama bittikten sonra eksik dosya bulunursa, otomatik olarak yüklenecektir. PUBG Güncelleme hatasının çözümü burada başlıyor. Dosya taranmasından sonra oyun güncelleme yapacaktır. İsterseniz hemen güncellemeyi tamamlayabilir isterseniz güncellemeyi erteleyebilirsiniz. Bu hata genellikle oyuna güncelleme geldiği zaman yaşanıyor. Sizde PUBG Güncelleme hatası yaşıyorsanız bu yazımızda ki çözüm yolu işe yarayacaktır.

PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü

Eğer yukarıda paylaştığımız PUBG Güncelleme hatası çözüm yöntemi işe yaramazsa bilgisayarınızı yeniden başlatın ve PUBG oyununu açın, ardından kapatın ve otomatik güncelleme yapmasını bekleyin. Otomatik güncelleme yapmıyorsa yukarıda ki çözümü tekrar uygulayın. Umarım faydalı olabilmişizdir.

Bir önceki yazımız olan Steam En İyi Simülasyon Oyunları başlıklı makalemizde En iyi simülasyon oyunları, Steam en iyi simülasyon oyunları ve Steam simülasyon oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 ay önce

    Merhaba, PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.