İlginizi Çekebilir
PUBG Lig Sistemi

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG Güncelleme Görmeme Hatası Çözümü

PUBG Güncelleme Görmeme Hatası Çözümü

PUBG Güncelleme Görmeme Hatası Çözümü

Merhaba dostlar. Bu yazımızda sizlere, pubg güncelleme görmeme hatasının çözümünü göstereceğiz. Oyuna güncelleme geldikten sonra bu hatayla karşılaşırsınız ve otomatik güncelleme ayarını yapmış olsanız bile bazı durumlarda güncelleme görünmüyor ve manuel olarak güncelleme yapmanız gerekiyor. Eğer sizde aşağıda ki hatanın aynısını veya benzerini alıyorsanız, bu pubg rehberimiz sayesinde bu hatası tamamen çözebileceksiniz. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

Pubg büyük bir oyun olmasının yanında hataları da getirmekte. Tabi ki her hatanın olduğu gibi bu hatanın da çözümü var. Eğer bu şekilde bir PUBG hatası alıyorsanız yazımızı inceleyip adımları yerine getirerek hatayı giderebilirsiniz. Hatayı çözdükten sonra keyifli bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

Your client version is 3.6.15, Please exit the game and update to 3.7.18 to join game
hatasını veya bu hatanın bir benzerini alıyorsanız bu rehberimizden hatayı çözebilirsiniz. Bu hata pubg güncelleme hatasıdır.

PUBG Güncelleme Görmeme Hatası

İlk olarak pubg oyunumuzu kapatalım ve Steam’a geçiş yapalım.

PUBG Güncelleme Görmeme Hatası

Steam’a geçtikten sonra; oyun kütüphanemizden PUBG oyununu buluyoruz ve sağ tıklıyoruz, özellikler penceresini açıyoruz.

Mutlaka İnceleyin: PUBG Araba Özellikleri

pubg güncelleme hatası
Özellikler penceresinden, yerel dosyalar sekmesine geçiş yapıyoruz ve Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula butonuna (seçeneğine) tıklıyoruz.

pubg güncelleme hatası

PUBG Güncelleme Hatası Çözümü

Mutlaka İnceleyin: PUBG FPS Arttırma

Yukarıda ki görselde gördüğünüz gibi, dosya doğrulama işlemini başlatmış durumdayız. Bu işlem çok zaman almıyor. Yaklaşık 5 dakika içerisinde dosya doğrulama işlemi bitmiş oluyor. Bu işlemi yapmamızın sebebi; pubg güncellemenin gözükmesi için. Bahsettiğimiz gibi bazı durumlarda otomatik güncelleme özelliği aktif olduğu halde pubg güncelleme yapmıyor bu yüzden dosyaları doğruluyoruz ve güncellemenin gözükmesini sağlıyoruz.

pubg güncelleme hatası

Dosyalarımız doğrulandı ve ;

pubg güncelleme hatası

Yukarıda ki görselde gördüğünüz gibi, dosyaları doğruladıktan sonra pubg güncelleme yapmıyor sorununu çözmüş olduk. Sizde bu şekilde pubg güncelleme yapmama hatasını çözebilirsiniz.  Dediğimiz gibi; ” Your client version is 3.6.15, Please exit the game and update to 3.7.18 to join game ” bu ve buna benzer bir güncelleme hatası alıyorsanız, bu rehberimiz de ki çözüm işe yarayacaktır.  Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG Corporation tarafından geliştirilen bir online hayatta kalma oyunudur. Karşınızdaki rakipler, sizin gibi internete bağlanan online oyunculardır. Genellikle 100 kişiden oluşan oyunlarla eşleştirilirsiniz ve uçaktan atladığınız devasa haritanızda tek bir amacınız vardır: Hayatta kalan son kişi olmak.

Satın aldığınız anahtarlarla kutuları açabilir, değerli eşyalar elde edebilir ve karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Özellikle Twitch ve Youtube gibi platformlardaki yayıncıların gözdesi olan PUBG, oyun içi birçok etkinliğe sahiptir.

PUBG, Steam platformu üzerinden satın alınabilen bir oyundur. Mayıs 2017’den Aralık 2017 tarihine kadar olan oyuncu sayısına baktığımızda 15 katlık bir artış görüyoruz. Hemen Haziran 2018 tarihine geldiğimizde ise bu oran 25 katına çıkıyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan PUBG İndirime Ne Zaman Girer ? başlıklı makalemizde pubg indirim, pubg indirim tarihleri ve pubg indirim zamanları hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 ay önce

    Merhaba, PUBG Güncelleme Görmeme Hatası Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. PUBG Güncelleme Görmeme Hatası Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.