İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. PUBG dxgi.dll Hatası Çözümü

PUBG dxgi.dll Hatası Çözümü

PUBG dxgi.dll Hatası Çözümü

PUBG oynarken veya oyunu açarken dxgi.dll hatası alıyorsanız bu rehberimiz sayesinde bu sorunu giderebileceksiniz. Pubg dxgi.dll hatası Re-shade programını kullanıyorsanız meydana gelmektedir, bu hatayı gidermek için re-shade programını bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanız ve aşağıda ki çözüm adımlarını uygulamanız gerekmektedir. Bu hatanın sebebi, re-shade programı oyunun dosyalarına ulaşabilir ve hile için kullanılabilir dosyalar bulundurduğu içindir.

Pubg Dxgi.dll Hatası

Aşağıda ki çözümleri uygulayarak bilgisayarınızda pubg dxgi.dll hatasını çözebilirsiniz.

İlk olarak; Re-Shade programını bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız.
2) C: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ PUBG \ TslGeme \ Binaries \ win64 dxgi.dll Bu dizini takip edin veya pubg bilgisayarınızın hangi bölümünde yüklüyse dxgi.dll dosyasını kontrol edin. Eğer dizinde bu dll dosyası yoksa oyunu onarmanız gerekmektedir.

3) Hilecilere karşı büyük önlemler almaya başlayan Pubg, re-shade gibi programlara izin vermemektedir, bu tür program oyun dosyaları üzerinde değişiklik yaptığı için oyun dosyalarınızı kalıcı olarak bozabilmektedir, Yukarıda ki iki adımı uyguladıysanız ve sorun devam ediyorsa oyunu bilgisayarınızdan kaldırın ve tekrar yükleyin.

4) Bilgisayarınıza tekrar pubg yükleyin.

Bir önceki yazımız olan PUBG d3dx9_39.dll Hatası Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap