İlginizi Çekebilir
Hook İnceleme

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun İnceleme
  3. Prison Architect İnceleme

Prison Architect İnceleme

Prison Architect İnceleme

Prison Architect İnceleme

Tycoon, simülasyon oyunlarını seven kişiler için birebir olan bir oyun. Prison Architect oyununda Özellikle detay konusunda oyunda birçok olay var. İsterseniz hapishane kuruyor, isterseniz de kurduğunuz ya da hazır bulunan hapishanelerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Ve bu hapishaneleri satabiliyorsunuz. Oyun steam üzerinde 49 TL. Pahalı gelebilir ancak indirime girdiğinde kaçırmamanızı öneririm Oyuna ilk başladığınızda zor gelebilir. Öğretici modları oynadıkça oyuna daha çok alışıyorsunuz.

Prison Architect Oyunda sizin için çalışan işçileriniz var. Bu işçilere görev veremiyorsunuz. Bir eşya koyduğunuzda otomatik olarak işçiler gidip inşa ediyorlar. Oyunda her odanın ayrı bir amacı var. Ve odaların işlevlerini yerine getirebilmesi için içlerine eşyalar koymanız gerekiyor. Ve hapishanenin işlemesi için hibe alıyorsunuz. Geri ödemesiz para ve bu paralar ile size bir yapı inşa etmenizi veya bir olayı gerçekleştirmenizi istiyor. Verilen görevi yerine getirdiğiniz zaman da paranın tamamını size veriyor.

Ek olarak halen kendini geliştirmekte ve güncellemeler alan son gücellemelerinden biride kadın mahkumların gelmesi, konsolarda yerini alması, ve ilerki zamanlarda göre bileceğimiz sanal gerceklik cihazları ile desteklenecek olmasıda ayrı bir hava katıyor.

Mahkumlar Prison Architect oyunda 3 farklı seviyede en az suç işleme oranına sahip, orta derece ve üst derece olarak geliyorlar. Oyun içinde kavga çıkabiliyor. Mahkumlar ölebiliyor veya yaralanabiliyorlar. Bunun için revir inşa etmeniz gerekiyor. Hatta ölüler için morg bile kurabiliyorsunuz. Eğer Prison Architech oyununda mahkumlar ölürse bu sizin hapis hanenizin itibarını düşürüyor.

Prison Architect İnceleme

Prison Architech Oyununda ; Para kazanmak için hibelerden başka yöntem olarak atölye kurup mahkumları burada çalıştırabiliyorsunuz. Bunun için önce mahkumların bir şeyler öğrenmesi gerekiyor. Öncelikle bir sınıf kuruyorsunuz ve bu sınıfta kaç sıra varsa o kadar mahkum eğitim görebiliyor. Ve ekstradan hapishane içinde kalan mahkumlardan da günlük para geliyor. Mahkum seviyesi ne kadar fazla ise aldığınız para da o kadar artıyor. Yüksek seviyeli mahkum barındırmak biraz zor oluyor. Prison Architech Sıkı bir yönetim ile mahkumların geçtiği yerlere sensör, kamera yerleştirmek gerekiyor.

Eğer Prison Architech oyunda hapishane kurmaktan sıkıldıysanız hapishaneden kaçma modunu da deneyebilirsiniz. Kaçmak için isterseniz çete oluşturuyor isterseniz de kendi başınıza kaçabiliyorsunuz. Ve kaçırdığınız her mahkum için size puan veriyor. Bu puan dışında her mahkumun puanı var. Bu puanlar ile mahkumu geliştirebiliyorsunuz. Daha fazla vurmasını veya hızını artırabiliyorsunuz. Değerli takipçilerimiz için bu yazımızda Prison Architech inceleme yazısını paylaştık. Daha fazla STEAM REHBER için sitemizi kullanabilirsiniz.

Prison Architect Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi :XP
İşlemci:Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya yüksek / AMD 3Ghz veya yüksek
Bellek:4 GB RAM
Ekran Kartı:Nvidia 8600 / Radeon equivalent (2009 era)
Kapladığı Alan: 300 MB Boş Yer

Bir önceki yazımız olan Risk Of Rain İnceleme başlıklı makalemizde Risk Of Rain, Risk Of Rain güzel mi? ve Risk Of Rain İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap