İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Paladins İnceleme

Paladins İnceleme

Paladins İnceleme

Bu yazımızda sizlere Paladins inceleme ve Paladins indirme hakkında bilgiler vereceğiz. yazımızın devamını okuyarak Paladins nasıl bir oyundur öğrenebilirsiniz.

Paladins

Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur. Paladins steam üzerinden kolaylıkla indirilen bir oyundur. Aslında piyasada Overwatch benzeri bir oyun olarak lanse edilmiş olsa da Paladins’in aslında oynanış ve mekaniksel açıdan çok büyük farklılıklar var.Bunun kopya olduğunu düşünenler kişiler sadece ön yargı ile yaklaştıklarından öyle düşünüyorlar.

Paladins maeve
Bu kısa açıklamadan sonra oyunun içeriğinin nasıl olduğundan başlayalım oyunda iki takım bulunmakta kırmızı ve mavi takım var.Oyunun ana hatları olarak 4 karakter rolü var.Roller Tank,Support,Nişancı ve suikastçı rolleri mevcut 5 kişilik takılar olduklarından 1 sınıftan 2 tane oluyor oyunun içinde 2 supportın etkisi yada 2 tankın etkisi çok fazla belli oluyor o yüzden seçimler düzgün yapılınca size çok keyifli bir oyun oynamış oluyorsunuz.
Oyunun 3 modu bulunmakta modlara sırası ile aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.
1-Team deathmatch iki takımdan ilk 40 kişi öldüren takım kazanıyor. Bir takım oyunu olduğundan bir taraftan takım arkadaşlarınızdan biri ölünce sizinde bir kill alıp takımınızı yükseltmeniz lazım.
2-Belli bir alana hükmedip ilk 400 yapan takım alanın sahibi olup maçı kazanıyor. Bu böyle anlatıldığı kadar kolay bir şey olmayıp o alanı korumak için tüm aklınızdaki kombolar kaçmalar vb. şeyleri ortaya koyuyorsunuz.
3-Yük oyun modu belli bir noktayı ele geçirip yük vagonunuzu çıkartıyorsunuz ortaya çıkartığımız için 1 puan ve rakip takımın alanına ulaşınca 1 puan daha eğer ulaştıramazsanız karşı takıma 1 puan yazılıyor yazılan puanların sayısı 4 olursa kazanıyorsunuz.

Paladins maldamba
Bunun yanı sıra 25 farklı kahraman ve güncellemeler almaya devam eden bir oyun. Günlük başarımlar yerine getirerek level, EXP ve altın kazanıp yeni silahlar ve kahramanlar açarak oyun keyfinize keyif katabilirsiniz.Oyunun optimizasyon konusundada her hangi bir sıkıntı yok oyunun hızlı oynanış şekli ve sürükleyici olması tekrar tekrar oynamaya müsayittir.
Oyunun e-spor camiyasında da eli var. Şuan ne kadar tutuluyor e-spor aleminde bilmiyorum ama oyunun kendi içinde tahmin mekanizması bulunmaktadır.

Paladins minimum sistem gereksinimlerinde çift çekirdekli herhangi bir işlemci,4 gb ram,2 gb ekran kartı istiyor. Tabi bu sistem gereksinimleri zaman geçtikçe değişebilir.

Bir önceki yazımız olan Steam 20 TL Altı Oyunlar başlıklı makalemizde steam indirimli oyunlar, steam ucuz oyun ve steam ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Merhaba, Ben: Özge Delici… Paladins | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Paladins | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.Paladins | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.