İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. My Summer Car Genel Bakış

My Summer Car Genel Bakış

My Summer Car Genel Bakış

My Summer Car Genel Bakış

My summer car hakkında her şey ve ilk arabanızı yapmaya başladığınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz. Detaylar yazımızda.

My summer car 2016 yılının son çeğreğin de oyuncular ile buluşmuş kendi çağında oldukça başarılı bir simülasyon oyunudur. My summer car’da temel amaç size verilen, tamamen parçalarına ayrılmış olan bir hurda arabayı, aynı şekilde evinizin garajında bulunan parçalar ile toplayıp araba toplama işlemini tamamlamak ve çeşitli görevler yaparak para kazanıp, arabanızı daha iyi yol tutuşu, yeni lastikler, yeni direksiyon vb. gibi bir çok parça ile modifiye edip daha güzel ve oynayışı daha zevkli hale getire bilirsiniz. My summer car, içersin de geçen yıl 1980 leri hitap etmektedir. 1980 ler de geçtiği için de o zamanın teknolojisi ve o zamanın bir arabasını topluyorsunuz. Araba toplamı işlemi yanı sıra karakteriniz Rusça konuşuyor ve oyunda çeşitli dil ile alt yazı imkanı sunuyor Fakat aralarında maalesef Türkçe bulunmuyor. My summer carda arabanızı toplamınız için sizlere sadece bir kutu İngiliz anahtar kutusu ve bir kaç tane kriko veriliyor. Siz bu aletleri toplayarak arabınıza parçaları monte ede biliyorsunuz.

Herhangi bir parca bozuk veya eksik olduğunda motor calışmıyor yada yolda giderken yanlış yaptığınız birşey yüzünden araba alev alabiliyor kısaca bu kadar gerçekci olması ve mazemeleri kendimizin alıp oynayabilmemiz başka bir güzel kılıyor.
My Summer Car

My summer car tamemen 3D olarak karşımıza çıkmış durumda ve oyunun kendine has bir yapay zekası da bulunmakta. Çeşitli dükkanlar, kasabalar, yarış pistleri ve normal asfalt bulunmakta. Hatta oyunda belli saatlerde çevirme yapan polisler dahi düşünülmüş ve oyuna koyulmuş durumda. Eğer polislerden kaçar iseniz peşinize düşerek sizi yakalamaya çalışıyorlar. Eğer araç ile normal bir kaza yapar iseniz çok rahatlık ile hayatınızı kaybede biliyorsunuz. Oyunun ilerleyen zamanlarında arabanıza emniyet kemeri ve yeni bir koltuk alarak ufak kazalarda ölme riskini azaltıyorsunuz. Oyundaki karakterimizin karnı acıkıyor, susuyor, kirleniyor, uykusu geliyor ve hatta içki içerek sarhoş dahi oluyor. Eğer açlık çok artar ise karakteriniz ölüyor susuzluk içinde bu işlem geçerli. Karakterimiz kirlendiğinde sadece sizleri siner eden bir sinek sesi geliyor. Yani karakterinizi sinekler basıyor. Bundan kurtulmak için marketten ya sinek ilacı alacaksınız yada banyo yapıp kirlenme derecesini düşüreceksiniz. Açlık artığında ise marketten yiyecek alıp karnınızı doyurmanız gerekmekte. Susuzluk için her hangi bir çeşmeden su içtiğinizde susuzluk derecesi azalacaktır. My summer car Steam üzerinde şuanda satışta ve ilk çıkığında var olan buglar ve sorunlar düzeltilmiş durumda oyun halen güncelleme almaktadır. My summer car unity 3D ile yapılmış olup diskte kapladığı alan ortalama 600 mb olup 1 gb yi geçmeyecektir. Sitem olarak ise günümüzden modern teknolji ve 2013 yılında çıkmış olan sistemler rahatlık ile oyunu kaldıra bilir yani:

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Intel Core i3-4170 3.7 GHz / A10-7800 3.5-3.9
RAM: 4 GB RAM
Gerekli Boş Depolama Alanı: 1 GB
Ekran kartı: Nvidia GTX 650 TI ya da Eşdeğer bir AMD ekran kartı
DirectX: DX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Intel Core i5-2400 3.1 GHz ya da AMD FX-8320 3.5 GHz
RAM: 6 GB RAM
Gerekli Boş Depolama Alanı: 1 GB / 1024 MB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 290
DirectX: DX 9

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Merhaba, My Summer Car Genel Bakış | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. My Summer Car Genel Bakış | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.