İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. Mobil PUBG Telefonum Kaldırır mı ?

Mobil PUBG Telefonum Kaldırır mı ?

Mobil PUBG Telefonum Kaldırır mı ?

Battle royale oyunlar çok uzun zamandır piyasada bulunsa da PUBG, bunun adeta bir yenilik gibi gösterilmesine büyük katkıda bulunmuştur. Çünkü PUBG öncesinde her türden kullanıcıya hitap edebilecek bir battle royale oyunu piyayasa sürülmemiştir. Bunun dışında oyunun Twitch ve Youtube gibi mecralarda viral olarak yayılması, oyuncu sayısının artmasına büyük etkide bulunmuştur. PUBG’nin popülaritesinin piyasaya sürüldüğü gün bile inanılamayacak derecede yüksek olması çeşitli yatırımların da önünü açmıştır. Bu yatırımlardan en büyüğü şüphesiz oyunun mobil platform üzerinde kullanılabilir hale getirilmesidir. Beta versiyonu Çinli oyuncular tarafından denenen ve eksik noktaların giderildiği, ardından da 2018’de piyasaya sürüldüğü düşünülürse PUBG Mobile’in kısa sürede elli milyonun üzerinde oyuncuya sahip olması tarihsel bir başarıdır. PUBG Mobile sayesinde yeterli sisteme sahip olamadığı için PUBG oynayamayan kişilerin gönlü de kazanılmış ve oyuncu kitlesinin mümkün olduğunca büyümesi sağlanmıştır. Sistem demişken PUBG Mobile oynamak isteyen oyuncuların telefonlarında nasıl bir sisteme sahip olmaları gerektiğinin bilinmesi yararlı olacaktır. Telefonum Mobil Pubg Kaldırır mı ? diye düşünüyorsanız bu yazımızda pubg mobil telefonum kaldırır mı ? gibi soruların cevabını detaylı olarak anlattık.

Mobil PUBG Telefonum Kaldırır mı ?

Mobil PUBG Telefonum Kaldırır mı ?

Android tabanlı cihazlar üzerinden PUBG Mobile oynamak isteyen oyuncuların cihazlarında en az 700 MB depolama alanı bulunması gerekmektedir. İos işletim sistemine sahip cihazlardan bu oyunu oynayacak olan kişilerin telefonunda ise en az 900 MB depolama alanı olması gerekmektedir. Oyun açıldığında yapılması muhtemel güncellemeler ve indirilecek ek dosyaların yüklenebilmesi için bahsedilen depolama alanının 1,5-2 GB arasında olması herhangi bir problemle karşılaşma olasılığını düşürmektedir. Oyunun grafiklerinden istenilen verimin alınabilmesi için Android cihazlarında minimum 2 GB, Apple telefonlarda ise en az 1 GB RAM olması gerekmektedir. İstenilen verimin alınabilmesi ve oyunun hiçbir zaman kasmaması için bu özelliklerin mümkün olduğunca yüksek olması gerekmektedir.

Telefonum Mobil Pubg Kaldırır mı ?

Mobil PUBG telefonum kaldırır mı?” sorusunu soran kişilerin öncelikle telefonunun özellikleri hakkında gereken bilgiye sahip olması gerekmektedir. Telefonun depolama, RAM ve grafik kartı hakkındaki bilgilere internet üzerinden ya da cihazın ayarlar bölümünden ulaşılabilmektedir. Buradaki değerlere bağlı olarak oyunun oynanıp oynanmayacağı hakkında bilgi edinilebilir. Ancak bilinmelidir ki sistem özellikleri yeterli olsa dahi telefonun farklı sorunlarına bağlı olarak oyun sırasında donma, kasma olabilir. Bu yazımızda sizler için: Telefonum mobil pubg kaldırır mı ? ve pubg mobil telefonum kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını detaylandırmış olduk.

Bir önceki yazımız olan Mobil PUBG Oynatan Telefonlar başlıklı makalemizde mobil pubg telefon, mobil pubg telefon ayarları ve mobil pubg telefon gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap