İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Fortnite Battle Royale Kurulumu

Fortnite Battle Royale Kurulumu

Fortnite Battle Royale Kurulumu

Fortnite Battle Royale Kurulumu

Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlere Fortnite Battle Royale Kurulumunu görsel anlatımlar ile beraber anlatacağız. Sizde Fortnite Battle Royale oynamak istiyorsanız, kurulum için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale oyununu bilgisayarımıza kurmak için ilk olarak oyuna kayıt olmamız gerekiyor. Oyunun web sitesinden kayıt olun ve mail adresinize gelen aktifleştirme mailini onaylayın. İlk olarak kayıt esnasında bize, isim – soyad gibi kişisel bilgilerimizi doldurmamızı isteyecektir. Kişisel bilgilerimizi doldurduktan sonra (kayıt olurken mutlaka kullandığınız gerçek mail adresini giriniz) karşımıza Fortnite Battle Royale kurulumunu yapabileceğimiz seçenekler çıkacaktır.

Battle Royale türünden olan Fortnine türlerinde en iyi bedava olanı. Eğer paralı olan sürümlerini alamıyorsanız ve canınız bir Battle Royale oynamak istiyorsa Fortnite‘a bakmadan geçmeyin derim. Kendi türüne de getirdiği yenilikler epey güzel. Örnek olarak diğer Battle Royale türlerinden farklı yapan yapı inşa etme mekaniği oyuna daha çok zevk katıyor.

Fortnite Battle Royale Kurulumu

Windows işletim sistemine sahipseniz, windows işletim sistemine ait olan kurulum uygulamasını cihazınıza yükleyin. Yanı sıra MAC bilgisayar sahibiyseniz, MAC ile uyumlu kurulum uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Kurulumun tamamlanması için yazımızın devamını takip edin.

Fortnite Battle Royale

Kurulum dosyası bilgisayarımıza yüklendikten sonra, uygulamayı açıyoruz ve Fortnite Battle Royale oyununun bilgisayarımızın hangi diskine ve dizinine kurulacağını, yükleyici üzerinden ayarlıyoruz ve ” next ” butonlarına tıklayarak kurulum işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Kurulum esnasında, oyun dosyaları ve oyunun çalışması için gerekli olan diğer uygulamalar bilgisayarınıza yüklenecektir.

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Kurulum tamamlandıktan sonra, ilk başta üye olduğumuz bilgiler ile üyeliğimize giriş yapıyoruz.

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale Kurulumu

En önemli noktalardan birisi: Sunucu seçimidir. Europe yani avrupa sunucusu, ülkemize daha yakın olduğu için bu sunucuda daha iyi bağlantı performansı alacaksınızdır. Genellikle Türkler, performans için Avrupa sunucularında bulunmaktadır. Avrupa sunucusu daha iyi bağlantı ve performans sunmaktadır, bu sunucuyu seçmenizi öneriyoruz. Sunucu seçiminden sonra, asıl oyunun kurulumu ve güncellemelerin tamamlanmasını bekleyeceksiniz. Şuan yaklaşık olarak  Fortnite Battle Royale oyununun 8 GB bir boyutu bulunuyor.

Fortnite Battle Royale

Gördüğünüz gibi, hızlı ve kolay bir şekilde Fortnite Battle Royale kurulumunu tamamladık. Sizde Fortnite Battle Royale oyununu oynamak istiyorsanız bu yazımızdan daha doğrusu rehberimizden yararlanabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale

Bir önceki yazımız olan Steam 20 TL Altı Oyunlar başlıklı makalemizde steam indirimli oyunlar, steam ucuz oyun ve steam ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap