İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Dota 2 İnceleme

Dota 2 İnceleme

Dota 2 İnceleme

Warcraftın bir harita modu olarak başlayan bir serüven Dota2. Warcraft oyununun bu modu duyurur ve oyuncular haritayı beğenir onanış tarzı çok güzeldir belli bir süreden sonra bu oyunun modunu ayrı bir oyun olarak değerlendirmeye başlanır ve modu Valve alır ve geliştirmeye başlar. Moba oyunlarının temelleri atılmaya başlanmıştır fark edilmeden her moba oyuncusunun kesinlikle bir kez bile oynaması gereken Dota1 bizde tavsiye ediyoruz ama görselleri günümüzdeki gibi beklemeyin biraz daha piksel grafikler var.

Dota 2 İnceleme

Gerekli geliştirmelerden sonra oyuna belli düzeyde yenelikler gelir ama bu güncellemeler yeterli olmamaya başlar yenileşen grafik motorları ortaya muazam görseller verirken Dota bunların gerisinde kalmaya başlar ve kullanıcı kaybetmeye başlar bu sırada lol ortaya çıkar lol oyuncuları alırken Dota kendini günceller ve yeni grafikler, karakterler, mekanikler gelir ve ismi Dota 2 olarak tekrardan yayınlanır.

dota 2 başlangıç

120 farklı karakter ve birbirinden değişik kombolar oluşturacağınız destan başlar. Her oyunda olduğu gibi oyun içerisinde size noob diyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Oyunun güzelliği de bu ki size noob diyen sizin yapmacağınız bir hatayla kendisi noob durumuna düşebilir. Siz ortaya atacağınız bir skill ile kral olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla takım olarak oynayabileceğiniz zevkli oyundur ve her zaman kendinizi geliştirmeye yönelik hareketler yapmalısınızki oyundan keyif alabilin.

Dota2 e-sport camiasının en büyük ödül havuzuna sahib bir oyun olmakla birlikte hala kendini güncelleştiren ve yeni karekter, Eşya eklemeleri ile devam eden bir oyundur. Oyunun internation etkinliklerine gelip karekterinize kıyafet, silah, ses, paketlleri alarak oyunda kullandığınız skillere efekler vererek daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Başka güzel bir yanı ise oyun içi düşen eşyaları satıp para kazanabilirsiniz. Buda size yeni oyunlar ve kullandığınız karektere yeni eşya efekler ekleyerek daha çekici hale getirebilirsiniz.

 Dota 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü.
  • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan.

Bir önceki yazımız olan Steam 20 TL Altı Oyunlar başlıklı makalemizde steam indirimli oyunlar, steam ucuz oyun ve steam ucuz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yorum Yap