İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CSGO Rehber
  3. CS:GO’da Başlangıç İçin Neler Gereklidir ?

CS:GO’da Başlangıç İçin Neler Gereklidir ?

CS:GO’da Başlangıç İçin Neler Gereklidir ?

Merhaba dostlar . Sizinle CS:GO de iki senedir öğrendiğim bazı detayları paylaşmak isterim . Ümit ederim bu bilgilerin aşama atlamada ve oyun zevkinizi arttırmakta yararı olur.

CSGO Tavsiyeler

1- Asla ısınmadan bir maça girmeyin . Rütbeniz ister Silver 1 isterse MGE olsun . Yataktan kalkıp rekabetçiye atlamanızın rütbenize ziyanı olabilir.
2-Dostlar edinin. Tek başınıza maça girmek Rus trollerle yada sizi kicklemek isteyen toxic oyuncularla karşılaşmanıza sebep olabilir . Minimum 3 kişilik bir grup bulun ki oyunda size drop yapabilecek yada siteyi birlikte tutacak birisi olsun
CS:GO
3-Rütbeleri önemsemeyin . Farkındayım söylemesi kolay olsada uygulaması zor . Fakat belirtmek isterim ki ben Silver 4 den gold nova master a yalnız 2 günde yükseldim . Kısacası oyunun aşama atlama sistemi oldukça hatalı.
4-Değişik silahlar kullanın . Hayatınızı AWP -M4A1 ikilisyle idame ettiremezsiniz . Famas , Galil hatta eco round tabancalarını deneyin ( TEC9 Five-seven etc.)
5-M4A1-A4 USP-P2000 içinde seçim yapın . Bilhassa kendinize uygun olan pistolu bulmak pistol roundlarında yararlı olabilir .
CS:GO
6-Dust2 den başka haritalarda var lakin belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar Dust2 de oynamaya devam edin .Sonrasında Cobblestone Cache Nuke Inferno benzer biçimde haritalara geçebilirsiniz(geçmelisiniz 🙂 ).
7-Trilluxe Warowl benzer biçimde tutorial videosu meydana getiren abileri izlemeyi ihmal etmeyin (açıkçası Warowl oldukça iyi işler yapıyor ) Oyun hakkında yeni şeyler öğrenmenizi kolaylaştıracaklardır.
8-Profesyonelleri izleyin . KennyS Jw Olofmeister benzer biçimde oyuncuların örnek alınabileceği birçok nokta var.
9-Training mapleri indirin . Gerek aim gerekse spray control mevzusunda destek olacaklardır .
CS:GO
10-Tüm silahların spraylerini öğrenemeseniz bile en azından crosshair i aşağı doğru indirmeniz icap ettiğini bilin .
11-Kendinize uygun sensivity ve crosshair i bulun
12-Yalnız oynamak istediğinizde oynayın . 7li win streakteyim aşama atlamama azca kaldı diye girerseniz elinizdeki rütbedende olabilirsiniz .
13-Tap shooting ile sprayi nerede ve ne süre yapmanız icap ettiğini öğrenin . Longtan plant’e Spray yapmanın size pek bir yararı olmaz.
14-AWP almayı bırakın . Çoğu zaman 2 AWP tüm mapler için yeterlidir.
15-Zırh almayı ihmal etmeyin . Yoksa mermi yediğiniz süre aim alamazsınız
16-Ekip arkadaşlarınıza bağırmayın yada morallerini bozacak bir şey yapmayın . Bir keresinde 14-7 maç kaybederken karşı takımda 3 kişinin düşmesi yardımıyla comeback yapabilmiştik . Lakin bunun yerine birbirimize söyleseydik oyun fazlaca daha uzun süre ilkin biterdi…
CS:GO
17-Counter strike bağımlılığınız değil hobiniz olsun . Skin alacağım diye tüm paranızı saymayın yada sabah 5 e kadar uyanık kalıp maç atmayın.
18-Pinginiz var ise oynamayın.
19- Güzel bir kulaklık sahibi olun.
Ümit ederim rehberimin yararı olmuştur . Eğer CS:GO EU4 CK2 oyunlarında kafanıza takılan birşey var ise arkadaşık isteği gönderebilirsiniz 🙂 .

Bir önceki yazımız olan CSGO FPS Arttırma ve Bilgisayarı Hızlandırma başlıklı makalemizde CS:GO fps drop, CS:GO fps düşüyor ve CS:GO fps hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap