Anasayfa Genel CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

Bu yazımızda sizlere, CSGO ses nasıl daha iyi kasılır başlıklı rehberimizi hazırladık. Yardımcı program sayesinde oyunda ki düşmanlarınızın seslerini daha iyi duyabilirsiniz.

Herkesin profesyonel oyun kulaklığı olmayabilir, normal kulaklıklar ile CSGO’da daha iyi ses nasıl kasılır öğrenmek istiyorsanız bu rehberimiz de paylaştığımız yöntemleri deneyerek daha iyi oyun performansı sağlayabilirsiniz.  Daha fazla CSGO Rehberi için sitemizde eklemiş olduğumuz yazıları ziyaret edebilirsiniz.

Mutlaka Bakın: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

CSGO Daha iyi ses kasmak için bir programa ihtiyacımız var. Programın ismi DFX Audio Enhancer bu program ile kulaklığımıza gelen sesleri daha detaylandırabilir ve yükseltebiliriz. Bu program, oyun dosyalarında değişiklik yapmadığı için ban riski yoktur. Gönül rahatlığı ile bu yardımcı programı kullanabilirsiniz. Kulaklık ses performansını yükselterek daha derin sesler almanıza olanak sağlar.

DFX Audio Enhancer yazılımını, yapımcının kendi sitesinden cihazımıza yüklüyoruz. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

Yazılımı kuruyoruz ve bekliyoruz. Daha sonra ki adımlarda daha iyi ses kasmak için gerekli ayarları yapacağız.

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

Yazılımı açtıktan sonra, sol menüde bulunan ” EQ ” alanına tıklıyoruz. Bu ayarlar TİZ ayarlarıdır.

CSGO Ses Nasıl Daha İyi Kasılır ?

Burada ki ayarlarda sadece ” 1.5 – 2.5 – 4.5 – 8.5 ” ayarlarını değiştireceğiz. Diğer ayarların değerlerini yükseltmek veya azaltmak sesin performasını etkileyecektir. Çoğu kişinin kullandığı özelliklerde ayarlar yapmamız lazım.

Mutlaka Bakın: CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

Bu noktada ” 1.5 – 2.5 – 4.5 – 8.5 ” ayarlarını, 1 kademe üste çekiyoruz. Varsayılan değer 3’tür. Yani bu değerlerin hepsini 4 kademe yapıyoruz ve CSGO Oyunumuzu açıyoruz.

csgo ses kasma

Artık CSGO’da sesleri daha derinden alacağız. Bu değerleri yükseltmek ses kalitesini kötü etkileyecektir. Önerilen değerler bu şekildedir. Sizde bu değerleri önerilen şekilde yaparsanız CSGO daha iyi ses kasabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Steam En İyi Simülasyon Oyunları başlıklı makalemizde En iyi simülasyon oyunları, Steam en iyi simülasyon oyunları ve Steam simülasyon oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • CSGO Wallhack Komutları

    CSGO Wallhack Komutları

    CSGO Wallhack Komutları CSGO Sunucunuzda veya cheats açık olan bir topluluk sunucusunda bu…
  • CSGO Terimler Sözlüğü – CSGO Başlangıç Rehberi

    CSGO Terimler Sözlüğü – CSGO Başlangıç Rehberi CSGO oynayan kişiler, oyunun kendisin…
Daha fazla içerik getir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları Beğenebilirsiniz.

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır ?

PUBG her geçen gün kitlesini büyütmeye devam etmektedir. Kitlenin büyümesi için sürekli ol…