İlginizi Çekebilir
CS:GO İsim Etiketi

 1. Ana Sayfa
 2. CSGO Rehber
 3. CS:GO Panorama Güncellemesi

CS:GO Panorama Güncellemesi

CS:GO Panorama Güncellemesi

CS:GO Panorama güncellemesi ile oyun neredeyse baştan sona yenilendi. CSGO Beta programına katılıp hemen sizde bu CS:GO Panorama güncellemesini yapıp deneyimlemeye başlayabilirsiniz. CSGO Beta programına katılmayı bilmiyorsanız paylaştığımız bu yazı sayesinde öğrenebileceksiniz. Oldukça basit ve kolay bir işlemdir. CS:GO Panorama güncellemesi ile oyuna ciddi şekilde iyileştirmeler ve grafikler getirildi. Eğer sizde bu güncellemeyi merak ediyorsanız ve denemek istiyorsanız hemen bu işlemleri yapabilirsiniz. Detaylar yazımızın devamındadır. CSGO Parorama güncellemesi nasıl yapılır ?

CS serisi eskiden beri vazgeçemediğimiz gözde oyun olarak hala devam etmekte. CS:GOnun da sürekli güncellenmesi insanları mutlu ediyor. Eğer oyunu bıraktıysanız ve yazımızı okuyorsanız bu güncelleme ile oyunu tekrar deneyebilirsiniz. Özellikle CS:GO Panorama güncellemesi oyuna güzel bir yenilik katmış. Bıraktıysanız da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

CS:GO Panorama Güncellemesi

İlk olarak Steam hesabımızın kütüphane bölümünü açıyoruz. Kütüphaneden CSGO‘ya sağ tıklıyoruz ve özellikler penceresini açıyoruz.

CS:GO Panorama Güncelleme
CS:GO Panorama Güncelleme

Özellikler penceresini açtıktan sonra, pencerenin en sağ tarafında (en sonunda) bulunan BETALAR sekmesine geçiş yapıyoruz.

CS:GO Panorama Güncelleme
CS:GO Panorama Güncelleme

CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ?

BETALAR sekmesine geçiş yaptıktan sonra ” Girmek istediğiniz betayı seçin ” seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza çıkan listeden ” CSGO Parorama – Panorama UI Preview” seçeneğine tıklıyoruz. Artık CS:GO Panorama Güncellemesine geçmiş bulunuyoruz, kısacası artık bir beta oyuncusuyuz. CSGO Beta programına katıldıktan sonra CSGO yeni bir güncelleme yapacaktır ve katıldığımız panaroma beta programının güncellemesini yapacaktır. Güncelleme bittikten sonra sizde CS:GO Panorama güncellemesi ile oyununuzu deneyimleyebilirsiniz. Beta programından çıkmak istiyorsanız BETALAR sekmesinden hiç bir beta programına katılma seçeneğini işaretleyin ve yapılan güncellemenin geri alınmasını bekleyin.

CS:GO Panorama
CS:GO Panorama

Bir önceki yazımız olan CS:GO Rank Atlama Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Merhaba, CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

 2. Merhaba, CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

 3. Merhaba, PUBG Partner Nasıl Olunur? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. PUBG Partner Nasıl Olunur? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

 4. Merhaba, CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

 5. Merhaba, CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

 6. 3 ay önce

  Merhaba, Ben: Sena Batmaz… CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ? | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.