Anasayfa CSGO Rehber CS:GO Panorama Güncellemesi

CS:GO Panorama Güncellemesi

CS:GO Panorama

CS:GO Panorama güncellemesi ile oyun neredeyse baştan sona yenilendi. CSGO Beta programına katılıp hemen sizde bu CS:GO Panorama güncellemesini yapıp deneyimlemeye başlayabilirsiniz. CSGO Beta programına katılmayı bilmiyorsanız paylaştığımız bu yazı sayesinde öğrenebileceksiniz. Oldukça basit ve kolay bir işlemdir. CS:GO Panorama güncellemesi ile oyuna ciddi şekilde iyileştirmeler ve grafikler getirildi. Eğer sizde bu güncellemeyi merak ediyorsanız ve denemek istiyorsanız hemen bu işlemleri yapabilirsiniz. Detaylar yazımızın devamındadır. CSGO Parorama güncellemesi nasıl yapılır ?

CS serisi eskiden beri vazgeçemediğimiz gözde oyun olarak hala devam etmekte. CS:GOnun da sürekli güncellenmesi insanları mutlu ediyor. Eğer oyunu bıraktıysanız ve yazımızı okuyorsanız bu güncelleme ile oyunu tekrar deneyebilirsiniz. Özellikle CS:GO Panorama güncellemesi oyuna güzel bir yenilik katmış. Bıraktıysanız da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

CS:GO Panorama Güncellemesi

İlk olarak Steam hesabımızın kütüphane bölümünü açıyoruz. Kütüphaneden CSGO‘ya sağ tıklıyoruz ve özellikler penceresini açıyoruz.

CS:GO Panorama Güncelleme
CS:GO Panorama Güncelleme

Özellikler penceresini açtıktan sonra, pencerenin en sağ tarafında (en sonunda) bulunan BETALAR sekmesine geçiş yapıyoruz.

CS:GO Panorama Güncelleme
CS:GO Panorama Güncelleme

CS:GO Panorama Güncellemesine Nasıl Geçilir ?

BETALAR sekmesine geçiş yaptıktan sonra ” Girmek istediğiniz betayı seçin ” seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza çıkan listeden ” CSGO Parorama – Panorama UI Preview” seçeneğine tıklıyoruz. Artık CS:GO Panorama Güncellemesine geçmiş bulunuyoruz, kısacası artık bir beta oyuncusuyuz. CSGO Beta programına katıldıktan sonra CSGO yeni bir güncelleme yapacaktır ve katıldığımız panaroma beta programının güncellemesini yapacaktır. Güncelleme bittikten sonra sizde CS:GO Panorama güncellemesi ile oyununuzu deneyimleyebilirsiniz. Beta programından çıkmak istiyorsanız BETALAR sekmesinden hiç bir beta programına katılma seçeneğini işaretleyin ve yapılan güncellemenin geri alınmasını bekleyin.

CS:GO Panorama
CS:GO Panorama

Bir önceki yazımız olan CS:GO Rank Atlama Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Daha fazla içerik getir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları Beğenebilirsiniz.

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır ?

PUBG her geçen gün kitlesini büyütmeye devam etmektedir. Kitlenin büyümesi için sürekli ol…