İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CSGO Rehber
  3. CS:GO Oyuncu Tipleri Nelerdir ? Rehber

CS:GO Oyuncu Tipleri Nelerdir ? Rehber

CS:GO Oyuncu Tipleri Nelerdir ? Rehber

CS:GO Oyuncu Tipleri Nelerdir ?

Bildiğimiz suretiyle CS:GO bir ekip oyunu ve kaçınılmaz olarak her insanın yapması ihtiyaç duyulan bazı görevler oluyor . Hadi bu görevleri birlikte inceleyeylim. Korkmayın korkmayın o tür önder değil … CS:GO da liderin yapması ihtiyaç duyulan şeyler ekip ekonomisi denetlenmesi ve hangi karakterin nereye gideceğini söylemektir . Çoğu zaman 5 kişilik bir grupla girmediğiniz sürece pek bu arkadaşla karşılaşmazsınız.

CS:GO

AWP KRALI

Bu rol ise AWP’yi en iyi kullanan arkadaşa verilir .Ustalaşmış takımlarda başka bir oyuncu yerden AWP bulsa bile bu arkadaşa atmak zorundadır . Mid bakmak long düşürmek ve longtan planti engellemek şeklinde bol miktarda görevi vardır . Çoğu zaman takımın en mühim parçasıdır.

NİNJA

Düşmanın flank atmasını engellemiş olan . Saklanılacak noktaları iyi bir halde bilen ve değerlendirebilen arkadaştır . Çoğu zaman kendiniz yapınca hoşunuza giden karşı takımdan meydana getiren var ise sizi oldukça sinirlendirebilecek bir görevdir . Dust2 de saklanma noktaları için rehberin sonuna bakın 🙂 .
CSGO Silahların Öldürme Ödülleri

TAKIMIN KRALI

Hedef noktaya girilmesini elde eden . İlk fragi almaya çalışan çoğu zaman . İlk killini aldıktan sonrasında ölen hiç kimseye verilen isimdir . K/D oranları ne kadar yüksek olmasa da yaptıkları fedakarlıklar yardımıyla takımları tarafınca sevilirler .
CSGO Rekabetçi

YARDIMCI

Nerede desteğegereksinim duyulursa oraya giden kahraman yılmayan pes etmeyen support . Çoğu zaman entry fragger a yardım etmek için bulunur fakat takımda kim eksilirse onun yerini almaya meyillidir .
CSGO Rekabetçi

Bir önceki yazımız olan CS:GO'da Başlangıç İçin Neler Gereklidir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap