İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. Steam Rehberi
  3. CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ?

CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ?

CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ?

CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ?

Bu yazımızda sizlere CSGO Konsol hakkında çok değerli bilgiler vereceğiz. İlk olarak CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? başlığı altında detaylı rehber oluşturacağız. Sizde konsolu kullanmak ve ayarlarla hiç uğraşmadan hızlı işlem yapmak ve komutları gerçekleştirmek istiyorsanız bu csgo rehberimiz mutlaka işinize yarayacaktır.

Mutlaka okuyun: CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme

CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ?

İlk olarak bilmeyenler için CSGO Konsol nasıl kullanılır ? ve CSGO Konsol nasıl açılır ? bunları anlatmaya ve göstermeye başlayalım.

İlk önce CSGO oyunumuzu açıyoruz ve sağ üst tarafta bulunan SEÇENEKLER kısmına tıklıyoruz.

CSGO Konsol

Daha sonrasında OYUN AYARLARI seçeneğine tıklıyoruz.

CSGO Konsol

CSGO Oyun ayarlarını açtıktan sonra 5. satırda bulunan GELİŞTİRİCİ KONSOLUNU ETKİNLEŞTİR seçeneğini EVET olarak değiştiriyoruz. Artık CSGO Konsolu nasıl açılır öğrenmiş olduk. Artık komutlar ile ayarlarla hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde işlem yapabileceğiz.

Mutlaka okuyun: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

Konsolu ESC tuşunun altında bulunan “é” tuşu ile açabilir veya kapatabilirsiniz. Eğer bu tuşu değiştirmek istiyorsanız Klavye / Fare ayarlarından istediğiniz tuşa atayabilirsiniz.

CSGO Konsol

Artık CSGO Konsol nasıl açılır öğrendiğimize göre konsolun ne işe yaradığını öğrenebiliriz.

CSGO Konsol Ne İşe Yarar ?

CSGO Konsol , hiç bir ayar aramadan ve uğraşmadan hızlı bir şekilde konsol üzerinden gerçekleştireceğimiz komutlar ile işlem yapmamıza olanak sağlar.
Konsol ile basit olarak hızlı bir şekilde şu ayarları yapabilirsiniz;

Mutlaka okuyun: Steam 10 TL’den Ucuz Oyunlar

• Crosshair değiştirme.
• Ekran boyutunu değiştirme.
• Sağ – Sol silah ayarları.
gibi bir çok komutu ayarlar ile uğraşmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ?  ve Konsol Ne İşe Yarar ? başlıkları altında çok değerli bir rehber hazırladık. Diğer yazılarımıza ve CSGO Rehberimize göz atmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Merhaba, Ben: Yakup Balcı… CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Konsol Nasıl Kullanılır ? Konsol Ne İşe Yarar ? | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.