İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CSGO Rehber
  3. CS:GO Kolay Rank Atlama

CS:GO Kolay Rank Atlama

CS:GO Kolay Rank Atlama

Bu yazımızda sizler için CSGO Kolay rank atlama rehberi yazımızı hazırladık. Rehberimizde bulunan yönergeleri ve taktikleri uygulayarak sizde cs:go‘da kolay rank atlayabileceksiniz. Önerilerimizi mutlaka uygulayın, olumlu sonuçlar alacaksınız ve oyunu daha iyi oynayabileceksiniz. Haydi csgo rank atlama rehberimize geçelim..

CSGO Terimler

CS:GO Kolay Rank Atlama

1- Hangi Maplere Girmeliyim?
Rekabetçi Girerken Rank Atlamanızta Oynadığınız Map’ler (Haritalar) Büyük Bölümde Tesir Eder. Bu Maplerden Süratli Atlamak İçin :
Train, Cobblestone, Overpass, İnferno, Cache ve Mirage
Train ve Overpass’e Ekip Arkadaşlarınızla Girmeniz Önerilir.

2- Iktisat
Ekip Arkadaşlarınız Bazı Rauntlar’da Kill Alamayabilir yada AFK Kalıp Paranız Yüksek Olabilir Fakat Yalnız Kendinizi Değil Arkadaşlarınızı da Düşünmeniz Gerekir. Örnek : 4750$’ınız Var. Siz Bunla AWP Çekmek Yerine (Parası Yoksa) Ekip Arkadaşınıza İstediği Bir Tabanca Atıp Kendinize AK-47 v.b Alabilirsiniz.

CSGO Terimler

CS:GO Kolay Rank Atlama

3- Seçkin Hesap
Bu Maddeyi Uygulamak Karşınıza Gelenleri Belirlemek İçin Fazlaca Önemlidir. Teğmen Aşama 21 Seviyesine Ulaştığınızda Bu Doğrulama Gelicektir. Sadece Bunun İçin Numaranızın Bağlı Olması Gerekmektedir. Bunu Yapmak Karşınıza Hile, Noob yada Smurf Gelmesi Fazlaca Azalıcaktır.

4- Odaklanma
Hepimizin Yapmış olduğu Büyük Hatalardan Biridir. Çoğu zaman Şarkı Açmak, Başkaıyla Konuşmak yada “Alt+Tab” Çekip Toplumsal Medyaya Bakmak Oynamamıza Engel Olur. Müzik Açmak Bilhassa Hem Ses Kasmamıza Hemde İnfo Almamıza Engel Olur. O Yüzden Fazlaca İnfo Verip Ses Kasmaya Bakarsak Fazlaca Yararı Olur 🙂

CSGO Terimler

5- Isınma
Bilhassa Aimimiz İçin Isınma Fazlaca Önemlidir. Isınmak Headshot’u Daha Kolay Atmamıza ve Daha Oranlı Atış Atmamıza Niçin Olur.

Bir önceki yazımız olan CSGO Terimler ve Anlamları başlıklı makalemizde CSGO Anlamları, CSGO bölge isimleri ve CSGO Harita bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba, CS:GO Kolay Rank Atlama Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Kolay Rank Atlama Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.