İlginizi Çekebilir

 1. Ana Sayfa
 2. CS:GO
 3. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

Bu yazımızda sizlere, CSGO Güncelleme sorununun çözümünü anlatacağız. Ara sıra bilinmeyen sebeplerden dolayı CSGO Güncelleme sorunu yaşayabiliyoruz. Bu sorun genellikle otomatik güncelleme açık olmayan steam hesaplarında görünmeye başladı. Eğer sizde CSGO Güncelleme sorunu yaşıyorsanız bu yazımızda anlattığımız yöntemi deneyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Daha fazla CSGO Rehberi için sitemizin kategorilerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı olarak CSGO Dosya Doğrulaması Nasıl Yapılır ? Merak ediyorsanız mutlaka yazımızı inceleyin.

İlk olarak Steam hesabımıza giriş yapıyoruz ve oyun kütüphanemize giriş yapıyoruz.

CSGO Güncelleme Sorunu

Steam oyun kütüphanemizden CSGO oyununu buluyoruz ve oyuna sağ tık yapıp, özellikler seçeneğini seçiyoruz.
Mutlaka okuyun: CSGO Crosshair Nasıl Değiştirilir ?

CSGO Güncelleme Sorunu

Artık yapmamız gereken sadece tek bir şey kaldı, YEREL DOSYALAR sekmesinin içerisinde bulunan OYUN DOSYALARININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ doğrula seçeneğine tıklıyoruz.
Mutlaka okuyun: Steam VAC BAN Nedir ?

CSGO Güncelleme Sorunu

CSGO Güncelleme sorunu yaşıyorsanız oyunu oynayamazsınız ve güncellemeyi yapmanız gerekir. Genellikle güncellemeden dolayı oyundan atılıyorsanız, otomatik güncelleme yapılmamıştır ve dosyaları doğrulamanız gerekmektedir. CSGO Güncelleme sorununun çözümü işte bu kadar basittir.

CSGO Güncelleme Sorunu

CSGO Dosyalarımızın doğrulanması bilgisayar performansınıza bağlı olarak 3-5 dakika kadar sürebilir, ardından CSGO Güncelleme yapacaktır, güncelleme boyutuna göre beklemeniz gerekmektedir.

CSGO Güncelleme Sorunu

CSGO Güncelleme sorunu çözümü işte bu kadar basitti.  Başka bir yazıda görüşmek üzere…

Bir önceki yazımız olan CSGO Görünmez Nick Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. 4 ay önce

  Merhaba, Ben: Abdullah Gürmez… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

 2. 4 ay önce

  Merhaba, Ben: Burak Şeker… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

 3. 4 ay önce

  Merhaba, Ben: Sema Koca… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

 4. 4 ay önce

  Merhaba, Ben: İbrahim Delici… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

 5. 4 ay önce

  Merhaba, Ben: Sena Özgemici… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

 6. 3 ay önce

  Merhaba, Ben: Cansu Şeker… CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim. CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü lı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.