İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CS:GO
  3. CSGO Gümüş’ten Nasıl Çıkılır ?

CSGO Gümüş’ten Nasıl Çıkılır ?

CSGO Gümüş’ten Nasıl Çıkılır ?

Bu rehberimiz de sizlere, CSGO’da Gümüş’ten çıkma yollarını anlatacağız. Bildiğiniz üzere CSGO’da yetenek durumunuza göre rekabetçi maçlarda kümelere yerleştiriliyorsunuz. En düşük küme olan, Gümüş rütbesindeyseniz ve CSGO Gümüşten nasıl çıkarım diye düşünüyorsanız; anlattığımız yöntemlerle çok hızlı bir şekilde Gümüş rütbesinden kurtulabilirsiniz.  CSGO Rehberimizi mutlaka uygulayın. Daha fazla CSGO Rehberinden yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategorilerinden bulabilirsiniz.

CSGO Gümüş'ten Çıkma

İlk olarak biraz teknik bilgilendirme ve önerilerde bulunalım. Oyun performansı mutlaka önemlidir.

Mutlaka İnceleyin: CSGO Aim Haritaları

En çok ihtiyacımız olan 3 şey var. Sırasıyla; FPS değerleri, Takım arkadaşlarınız ve Harita bilgisi. Bilgisayar donanımınız ne kadar güçlü olursa olsun Gümüş rütbesine sahipseniz oyun görüntü ayarlarını en düşük ayarlara çekin. (On binlerce TL değerinde bilgisayar kullanan fakat CSGO ayarlarını en düşük olarak oynayan profesyonel oyuncuların bir bildiği vardır 🙂 ) Oyunda ne kadar çok FPS Değerine sahip olursanız o kadar çok iyi oynarsınız. Yüksek ayarlarda oynadığınız zaman bazı durumlarda ekran yırtılmaları veya droplar yaşanabiliyor. Bu da haliyle oyun performasınızı etkiliyor. İlk olarak oyun görüntü ayarlarını en düşüğe çekin, bu sayede olabildiğince yüksek FPS Değerine sahip olacaksınız.

CSGO Gümüş’ten Çıkma Rehberi

İkinci önemli olan husus ise: Takım arkadaşlarıdır. Eğer ingilizce bilmiyorsanız veya size söylenenleri anlamıyorsanız asla solo (tek başınıza) oyuna girmeyin. Mutlaka bir arkadaşınızla rekabetçi maçına girin.

Mutlaka Bakın: CSGO VAC Hatası Çözümü

Son önemli olan durum ise: Harita bilgisidir. Yani haritaya ne kadar hakim olduğunuzdur. Örnek vermek gerekirse; Takım arkadaşınıza yanlış bilgi vermek, roundu kaybetmenize sebep olacaktır bir ihtimal yanlış bilgi vermek oyunu kaybetmenizi sağlar. Bilmediğiniz bir haritada rekabetçi maç oynamayın. Bilmediğiniz haritayı ilk olarak Basit eğlence gibi oyun modlarında deneyin ve öğrenin. Örnek olarak videoları izleyebilirsiniz. Yanlış bilgi vermek, oyun kaybetmenize sebebiyet vereceğini asla unutmayın, her zaman doğru ya da doğruluğa yakın bilgiler vermeye çalışın.

CSGO Gümüş'ten Çıkma

Hiç kimse, profesyonel oyuncu olarak doğmadı. Her şey yavaş yavaş gelişim sağlayacaktır. Oyun ayarlarınızı sık sık değiştirmeyin. Örnek olarak bir rekabetçi maç kaybettiğiniz zaman crosshairinizi değiştirmeyin, ayarlarınızı sık sık değiştirmek size zaman kaybı olarak geri dönecektir. İlk olarak ısınmanız ve antreman yapmanız gerekiyor.

 Mutlaka Bakın: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

Her rekabetçi maçına gireceğiniz zaman ısınma ve antreman yapıp girin. Örnek vermek gerekirse; Profesyonel oyuncular her maç öncesi günlerce, saatlerce antreman yapar. Antreman yapmak reflekslerinizi ve oyun yeteneğinizi geliştirecektir. Rekabetçi maçına girmeden önce antreman haritalarında veya ölüm maçı, basit eğlence gibi oyun modlarında ısınma ve antreman yapın. Rekabetçi maça girdiğiniz de etkisini fazlasıyla görmüş olacaksınız. Her rekabetçi maçtan önce antreman yapmak çok önemli bir husustur.

CSGO Gümüş'ten Çıkma

CSGO Gümüş’ten Çıkma Yolları

Rekabetçi maçında asla yapmamanız gereken olaylar; Bu maddeleri CSGO Gümüşten çıkmak istiyorsanız hiç bir zaman yapmayın.

• Takım arkadaşınızı oyundan atmayın, oyundan attığınız kişinin yerine geçen bot oyuncu hiç bir işe yaramayacaktır. Takım arkadaşınız kötü oynasa bile ona moral vermeli ve destek olmalısınız. Daha iyi oynamasına yardımcı olabilirsiniz.

• Takım içerisinde, takım huzurunu bozan ve hakaret eden kişilere karşılık vermeyiniz. Karşılıklı tartışmalar ve kavgalar, takım huzurunu tamamen bozacak ve oyunu kaybetme olasılığını yükseltecektir. Takım arkadaşlarınızdan hakaret veya kavga çıkartanları oyundan susturun ve şikayet edin.

Mutlaka Bakın: CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Gümüş'ten Çıkma

• Düşman rakip tarafından öldürüldüğünüz zaman asla sinirlenmeyin ve sakin olun. Sinirlenmek oyunu kaybetmenize yol açacaktır.

• Oyunu bırakmayın. Büyük bir farkla kaybediyor olsanız bile oyunu bırakmayın ve oynamaya devam edin. Umudunuzu kaybetmeyin. Geçmişte 11-1 skorundan zafere giden maçlar var. 🙂

• Takım arkadaşlarınıza zarar vermeyin veya öldürmeyin. Bu durum takım içerisinde huzuru, saygıyı ve oyun kabiliyetini ortadan kaldıracaktır. Oyunu kaybetmenize kadar durumlar büyüyebilir. Öldürdüğünüz takım arkadaşınız oyunu bırakabilir veya sizi oyundan atma oylaması yaptırabilir.

CSGO Gümüş'ten Çıkma

Sizlere bu yazımızda, olabildiğince basit ve etkili yollarla  CSGO Gümüş’ten Çıkma Rehberi hazırladık. Umarım işinize yarar. Daha fazla CSGO Rehberinden yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategorilerinden bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CSGO Görünmez Nick Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap