1. Ana Sayfa
  2. Steam Rehberi
  3. CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme

CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme

CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme

CSGO Konsol komutları sayesinde hiç ayarlarla uğraşmadan hızlı bir şekilde bir çok işlemi yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere; CSGO FPS Sabitleme , FPS ve Ping sayacını eklemeniz için gerekli kodları vereceğiz. Daha fazla CSGO Rehberi için sitemizde eklemiş olduğumuz yazıları ziyaret edebilirsiniz.

CSGO FPS Sabitleme

Bu CSGO Konsol komutlarını uygulamak için ilk öncelikle CSGO oyun ayarlarından Geliştirici Konsolunu aktif etmeniz gerekiyor. Konsol zaten sizde aktif durumdaysa aşağıda paylaştığımız konsol komutları ile CSGO FPS Sabitleme ve FPS – Ping sayacını ekleyebileceksiniz.

CSGO FPS Sabitleme

Eğer oyunda çok fazla görüntü yırtılması yaşıyorsanız ve görüntünün daha iyi olmasını istiyorsanız CSGO FPS Sabitlemeniz oldukça yararlı olacaktır. FPS Sabitledikten sonra görüntü yırtılması sorunundan kurtulmuş olacaksınız.
FPS Sabitlemek için ilk olarak CSGO Konsolunu açıyoruz. (Varsayılan oyun ayarlarında ” tuşu ile açabilirsiniz)

CSGO FPS Sabitleme

fps_max 60 komutu ile FPS Sabitleme işlemini yapabilirsiniz. Eğer daha fazla değerde FPS Sabitlemek istiyorsanız “60” değerini istediğiniz gibi yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Genellikle ekran yırtılmalarını “60” değeri ile çözebilirsiniz.

CSGO FPS ve Ping Sayacı

Oyun içerisinde anlık olarak FPS ve PİNG değerlerinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızın aşağısında eklediğimiz konsol komutları sayesinde öğrenebileceksiniz. Eğer FPS veya Ping sorununuz varsa bu komut ile sayacı aktif hale getirip anlık olarak değerlerinizi inceleyebilir ve analiz edebilirsiniz.

net_graph 1 konsol komutu ile CSGO FPS Ping sayacını aktif hale getirebilirsiniz.
net_graph 0 komutu ile bu sayacı devre dışı bırakabilirsiniz.

CSGO FPS sayacı

Bir önceki yazımız olan PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 hafta önce

    Merhaba, Ben: Osman Batmaz… CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CSGO FPS Sabitleme, FPS ve Ping Sayacı Ekleme | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.