İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CSGO Rehber
  3. CSGO FPS Arttırma ve Bilgisayarı Hızlandırma

CSGO FPS Arttırma ve Bilgisayarı Hızlandırma

CSGO FPS Arttırma ve Bilgisayarı Hızlandırma

CS:GO Oynarken fps düşmesi veya fps drop alıyor musunuz? Sisteminizden daha fazla çıkmanız gerektiği düşüncesi var mı?
Bu rehberimiz de CSGO FPS Arttırma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Her şeyden önce, Process Lasso geliştiricileri tarafından ödenmemiş veya sponsor değilim, sadece ME için çalışan tek program.
Gerçek şu ki, çoğu “Yılan Yağı” olduğuna dair izlenimime sahip olduğum için, “FPS artırma” programları ve benzeri şeyleri hayran olmadığım söylenebilir. Doğru ayarlarla Process Lasso, kararlı fps’ye ulaşma konusunda gerçekten fark yarattı.

Process Lasso’yi yüklediğinizde, bilgisayarınızı her başlattığınızda winzip’e benzer bir “şimdi satın alın” ekranı görürsünüz, 8 saniye içinde kapatabilir ve ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Process Lasso, bir freemium programıdır ve kullanışlı bulursanız satın almanızı öneririm, ancak size, Process Lasso çekirdek motorunun çalışmasına gerek kalmadan nasıl çalışacağını göstereceğim. Bu şekilde “şimdi satın alın” ekranını atlayabilirsiniz.

Neyse, başlamadan önce, önce yapmamızı önerdiğim bazı şeyler var (temel adımlar – umarım tüm ihtiyacınız olan şey).

CSGO FPS Arttırma

Windows 10’da tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak
Windows 10’daki tam ekran optimizasyonu, oyunu optimize edilmiş bir kenarlıksız tam ekran modunda çalıştırmaya zorlar ve değişken veya hatta kilitli frameratlara neden olabilir. Bunu devre dışı bırakmanız önerilir.
Csgo.exe’yi sağ tıklayın> Özellikler> Uyumluluk sekmesi> “Tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak” kutusunu işaretleyin.
Strandner Otomatik FPS Yükseltici
Superfetch, XBOX DVR ve benzeri gereksiz windows arka plan görevlerini devre dışı bırakmak için harika bir tek tıklatmayla aracınız. % 100 güvenlidir.
Eski “performans” başlatma seçeneklerinden kurtulun
-threads -high -mat_queue_mode 2. gibi başlatma seçeneklerini kullanmayın. Eski oyuncundalar ve CS: GO geliştiricileri oyunların modern kurulumlarda onlardan daha iyi performans göstermek üzere optimize edildiğini onayladı.

CSGO FPS Arttırma Yöntemleri

Ekran kartınız için en yeni GPU sürücülerini indirin.
BIOS’da tümleşik / dahili grafikleri devre dışı bırak (Intel)
Bu, özel bir grafik kartınız olduğu sürece, daha az stres yükleyecek ve işlemci soğutucusunu koruyacaktır. Çünkü monitörün anakarta değil GPU’ya takılı olduğundan emin olabilirsiniz, değil mi?
Şimdi Process Lasso ücretsiz sürümünü indirin ve yükleyin.
Bu program CS’ye yardımcı olacaktır: GO sisteminize zarar vermeden mümkün olduğunca çok CPU gücü kullanmaktadır. Kaynak motoru (CS: GO’nun oyun motoru), optimum performans için CPU gücünü büyük ölçüde destekliyor.
İşlem Lasso’yu açın ve gidin
Ana> ProBalance etkin ve Performans Modu etkin
Aktif güç profili> Bitsum En Yüksek Performans
CS’yi açın: Buharla Gidin
CS: GO ve Process Lasso çalışırken, programın içinde csgo.exe [32] görürsünüz. Sağ tıklayın ve “Yüksek Performanslı bir Süreç Olarak Sınıflandır” işaretli olduğundan emin olun.
Ayrıca “Uygulama güç profili” ni göreceksiniz. “Bitsum En Yüksek Performansı” nı seçin.
CPU 0’yı devre dışı bırak (isteğe bağlı)
En azından denemeniz gereken son bir şey, CPU çekirdeğini 0 csgo.exe [32]> CPU affinity (CPU kullanımı sınırla)> devre dışı bırak> her zaman> CPU 0’ın işaretini kaldırın.
CS: GO’yu en çok CPU yükünü CPU 0 (ilk CPU çekirdeği) üzerine yerleştirmek gibi GO, onu devre dışı bırakarak diğer tüm çekirdeğe daha eşit bir şekilde yayarak daha istikrarlı bir performans elde etmeye yardımcı olabilir. Bu, farklı işlemcilerden farklılık gösterebilir, bazen belirgin bir değişiklik yoktur.

CSGO FPS Arttırma Ayarları

CS’yi yeniden başlatın.
Bir sunucuya atlayın ve bir fark olup olmadığını görün.

Process Lasso uygulamasını başlangıçta çalışmasını durdurabilir (ve şimdi satın al ekranı atlayabilirsiniz) ancak yapacağınız tüm ayarları kaydetmek için
Seçenekler> Genel Ayarlar> İşlem Kementinin başlatma biçimini yeniden yapılandırın
Yönetim Konsolu Başlangıç
Giriş yapmaya başlamayın
Çekirdek Motoru Devreye Alma
TÜM kullanıcılar için girişten başlayın

CSGO FPS Yükseltme

Umarım bu size bir FPS desteği / daha az FPS düşer. Bütün bunları yaptım ve daha üst düzey kurulumda benim için harikalar yarattı. Yumuşak pürüzsüz çalışıyor, asla istiflenmiş FFA DM’de (5v5’de ortalama 400-500FPS) 290FPS’nin altına gitmeyin. Rasgele kekeleyicilere sahip olmaktan önce, bazen 160FPS’e düşer ve dalgalı framerat nedeniyle fare hareketleri genel olarak düzensizleşir.

Yasal Uyarı:
Bu kılavuzda yer alan / bağlantı verilen bilgi / indirilebilir uygulamaları kullanımınızdan hiçbir şekilde (yazar) veya bu rehberle bağlantılı başka herhangi bir kişi, herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. ”

Bir önceki yazımız olan CS:GO İsim Etiketi başlıklı makalemizde CSGO hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap