İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CS:GO
  3. CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Bir çok kişinin merak ettiği ve nasıl yapıldığı hakkında fazla bilgi arşivi olmaması sebebiyle; sizler için CSGO Crosshair nasıl değiştirilir rehberini hazırlamaya karar verdik, Crosshair nasıl değiştirilir bilmiyorsanız bu yazımız size rehber niteliğinde olacaktır. Crosshair en kolay şekilde değiştirme yöntemlerini anlatacağız.

İlk olarak STEAM uygulamasını açmamız gerekiyor.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

STEAM‘ı açtıktan sonra; Üst menümüzden Topluluk -> Atölye butonuna tıklayıp, Atölye sayfasına gitmemiz gerekiyor.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Atölye sayfasına giriş yaptıktan sonra, sağ tarafta bulunan Arama kısmına; Counter-Strike Global Offensive yazmamız gerekiyor. Yazdıktan sonra arama yapıyoruz ve topluluk tarafından oyun için hazırlanmış olan Haritaları vs. bulabiliyoruz. CSGO Crosshair değiştirmek için ” crashz’ Crosshair Generator v2 ” isimli Haritayı buluyoruz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Ardından haritanın sayfasına giriyoruz.  Harita sayfasında; Abone ol butonuna tıklıyoruz ve yaklaşık 2 dakika bekliyoruz. (Bu sürede, harita dosyaları indiriliyor ve crosshair değiştirmek için hazır oluyor) Haritayı bulamadıysanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Daha sonrasında CSGO Oyunumuzu açıyoruz. CSGO oyunumuzu açtıktan sonra Oyna -> Botlarla Çevrimdışı olarak bir lobi oluşturuyoruz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Daha sonrasında açılan sayfadan; Yaygın olan sekmeyi; ATÖLYE olarak değiştiriyoruz. Abone olduğumuz crashz’ Crosshair Generator v2 haritasını görüyoruz. Haritaya tıklayıp Devam butonuna tıklıyoruz ve yerel sunucumuz açılıyor. Merak etmeyin; Crosshair değiştirmesi maksimum 2 dakika alan bir işlemdir. Crosshair değiştirmeyi isterseniz kodlar ile de yapabilirsiniz fakat bu harita sayesinde istediğiniz şekilde anlık olarak crosshair değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

crashz' Crosshair Generator v2

Yerel sunucumuzu crashz’ Crosshair Generator v2 haritası ile başlatıyoruz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Haritamızın tamamen yüklenip, oyunun başlamasını bekliyoruz. Oyun başladıktan sonra Profesyonel CSGO Oyuncuları tarafından kullanılan Crosshair şekillerini de görebiliyoruz. Ben Kırmızı ve küçük olanı kullanıyorum, sizde oynayış tarzınıza göre seçim yapabilir isterseniz daha sonradan ufak ayarlar ile crosshair‘inizi muhteşem hale getirebilirsiniz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir? İsterseniz haritada bulunan renk paleti ile crosshair‘inizi istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. 16 Milyon renk özelliği sunulmuş.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Haritanın bu kısmı en önemli kısımlarından bir tanesi. Bu kısımdan, CSGO Crosshair‘inizi kaydedebiliyorsunuz, ufak değişiklikler gibi crosshair’inizi geliştirebiliyorsunuz. Orta tarafta ki ayar kısımlarından Crosshair‘inizi büyültme, küçültme, saydamlaştırma, orta nokta ekleme gibi bir çok önemli detayı ekleyebilirsiniz.

CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir?

CSGO Crosshair değiştirme bu kadar basit bir şey. CSGO Crosshair değiştirmek maksimum 5 dakikanızı alacak ve kodlar ile uğraşmayacaksınız, anlık olarak crosshair‘inizde değişiklikler yapabiliyorsunuz, CSGO Crosshair değiştirme rehberimizin sonuna geldik, beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. 🙂

Bir önceki yazımız olan Steam Koleksiyon Kartları Ne İşe Yarar ? başlıklı makalemizde Steam kartlar, Steam kartlar ne işe yarar ve Steam kartları düşürmek hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 ay önce

    Merhaba, Ben: Yakup Avni… CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir? | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CS:GO Crosshair Nasıl Değiştirilir? | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.