İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CSGO Rehber
  3. CS:GO C4 İsmini Değiştirme

CS:GO C4 İsmini Değiştirme

CS:GO C4 İsmini Değiştirme

CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi

Bugün  CS:GO Bomba ismi değiştirme rehberimi sunacağım. Bu rehberde sana bombayı nasıl yeniden adlandıracaklarını göstereceğim. Umarım işinize yarar ve bu rehberimizi beğenirsiniz.

Ön bilgilendirme

Belki bunu gördünüz, belki de bu yayını okuduğunuzu keşfettiniz – ancak bombayı Counter-Strike Global Saldırı olarak yeniden adlandırabilirsiniz. Valf, nametagın bombaya yerleştirildiğinden (sadece etrafında dolaşmadan önce) bir yama bile yapmıştı.

CS:GO

CS:GO C4 İsmini Değiştirme

Bu yöntem güvende – yasaklanmayacak veya böyle bir şey olmayacak. Tek bir metin dosyasını düzenlemeyi gerektirir ve yeni başlayanlar için bile oldukça kolay olmalıdır.
İlk önce, envanterdeki bombayı görebilmeniz gerekir.

CS:GO Bomba İsmini Değiştirme

Aşama 1
Items_game.txt dosyasını bulma ve düzenleme

CS:GO C4 İsmi Nasıl Değiştirilir ?

CS: GO dizininde bulunan items_game.txt adlı bir dosyayı düzenlemeniz gerekir. Genellikle:
C: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ steamapps \ ortak \ Counter-Strike Global Saldırı \ csgo \ scripts \ items
Klasörü bulamazsan:
Açık Buhar
Counter-Strike Global Saldırı üzerine sağ tıklayın
“Özellikler” i seçin
“LOCAL FILES” adlı sekmeyi tıklayın.
“YEREL OYUN DOSYALARINI GÖNDERİN …” i tıklayın

Dosyayı (items_game.txt) bulduğunuzda, dosyayı kopyalamanızı öneriyorum, böylece bir yedekiniz var demektir. Bir kez bittiğinde, dosyayı bir metin düzenleyicisinde açın (Not Defteri’ni kullanın).
Düzenle -> Bul … düğmesini tıklayın ve “weapon_c4” arayın. Ayrıca, Bul diyalog penceresini açmak için CTRL + F tuşlarına basabilirsiniz.
Böyle bir çizgi gördüğünüzü bilmelisiniz:

“c4” kelimesini aratın ve çıkan sonucu istediğiniz gibi değiştirin.

Adım 2
Oyun içi bombayı yeniden adlandır

CSGO’yu açın ve envanterinize gidin.
“Varsayılan Öğeleri Gizle” nin işaretini kaldırın.
Bomba şimdi görülebilir olmalı. Bulamıyorsanız, sadece filtre ve filtre bıçağını kullanın.

Sağ tıklayın ve csgo bomba ismi değiştirme seçeneğini seçin.

Artık bombanızı yeniden adlandırabilirsiniz, eğer iyi bir C4 ismi için ilham almaya ihtiyaç duyarsanız, komik cilt adları hakkındaki mesajımızı kontrol edebilirsiniz.
Bir isim etiketinin fiyatını size mal edecektir. Yani bir tane yoksa, bir tane satın alman gerekecek.

Bir isim seçtikten sonra, yeniden adlandırılan bombayı donatmanız gerekir. Yeniden envanterinize gidin ve yeniden adlandırılan bombayı bulun sağ tıklayın ve “T Replace C4 Explosive” ı tıklayın. İlk kez “tanımlanmamış” olarak adlandırılabilir.


Şimdi neredeyse bitti.
CS’yi kapatın: GO ve “items_game.txt” dosyasını tekrar açın. “Yakın dövüş” ü tekrar “c4” e değiştirin ve dosyayı kaydedin.

CS’yi açın: GO’yu getirin ve yeni “yeniden adlandırılmış” C4 patlayıcısının tadını çıkarın!

Sorun var mı ? varsa; Sorun giderme bilgisi;

Sunucuya katılmada sorun yaşıyorsanız, bombayı yeniden adlandırdıktan sonra, oyun önbelleklerinin bütünlüğünü doğrulamak isteyebilirsiniz.
Bunu yapmak için Steam’de Counter-Strike Global Saldırı’ya sağ tıklayın ve mülklere gidin. “Oyun önbellek bütünlüğünü doğrulayın …” seçeneğini tıklayın. Birkaç dakika sürecek ve herhangi bir şeyi geri yükleyip desteklemediğini size söyleyecektir. Bundan sonra tekrar sunuculara katılabilmelisin.

CSGO Terimler

Fazladan bilgi 🙂

Bombayı yeniden adlandırdıktan sonra, bombayı buhar envanterinde görebileceğiniz gibi, ürün vitrinde bomba görüntüleyebilirsiniz (en az 10 steam seviyesine ihtiyacınız olacaktır).
Steam envanter örneği:

Bir önceki yazımız olan CS:GO Harita Bilgileri Rehber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 hafta önce

    Merhaba, Ben: İbrahim Serdivan… CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim.CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi | Steam Rehberlı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

  2. 1 hafta önce

    Merhaba, Ben: Nazlı Özdemir… CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum. Diğer paylaşımlarınıza da göz gezdirdim gerçekten çok kaliteli içerikler üretiyorsunuz sizi tebrik ederim. CS:GO C4 İsmini Değiştirme Rehberi lı yazınız için beni mail adresim üzerinden detaylı olarak bilgilendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.