1. Ana Sayfa
  2. CS:GO
  3. CSGO Aim Geliştirme Haritaları

CSGO Aim Geliştirme Haritaları

CSGO Aim Geliştirme Haritaları

CSGO Aim Geliştirme Haritaları

CSGO’da iyi oynayabilmek için Aim yeteneğinizi mutlaka geliştirmeniz gerekiyor. Aim yeteneğinizi geliştirmek kolay bir şey değildir ve sürekli antreman gerektirir. Özellikle profesyonel oyuncular sürekli bu Aim geliştirme haritaları sayesinde antreman yaparlar. En azından rekabetçi maça girmeden önce bu CSGO Aim geliştirme haritalarından en az biriyle antreman yapmanız, oyuna ısınmanıza ve performansınızın yükselmesini ağlar. Aim haritaları sayesinde uzun vadede aim yeteneğiniz çok iyi duruma gelecektir. Bu yazımızda sizlere CSGO Aim geliştirme map’larını listeleyeceğiz. Listede ki haritaları Steam sayfasından bulup hemen antremanlara başlayabilirsiniz.
Daha fazla CSGO Rehberi görmek istiyorsanız sitemizde paylaştığımız rehberlere göz atabilirsiniz.

Mutlaka Bakın: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

CSGO Aim Botz Haritası

Bu harita, profesyonel oyuncularında kullandığı aim geliştirme ve oyuna ısınma haritalarından en popüleridir. Sizde bu harita sayesinde oyuna ısınabilir ve antreman yapabilirsiniz. Bu harita özellikle CSGO Aim geliştirmenize oldukça katkı sağlayacaktır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=243702660

CSGO Aim Geliştirme Haritaları

Yukarıda ki steam sayfası üzerinden haritayı, kütüphanenize yükleyebilirsiniz.

Mutlaka Bakın: CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Recoil Master Haritası

Bu harita sayesinde Aim ve spray yeteneğinizi çok iyi bir şekilde geliştirebilir ve oyuna ısınabilirsiniz. Rekabetçi girmeden önce ısınma ve aim haritalarında antreman yapmak oldukça önemli bir konumdadır. Antremanlar sayesinde düşman rakiplerinizi daha kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=419404847

Yukarıda ki steam sayfasından bu haritayı kendi oyununuza ekleyebilirsiniz ve hemen antremanlara başlayabilirsiniz.

Mutlaka bakın: CSGO Silah Rehberi

CSGO Aim Geliştirme

CSGO Fast Aim Haritası

Bu harita, en iyi aim geliştirme haritalarından birisi olarak biliniyor. Harita üzerinde ki yönergeler ve öneriler sayesinde en iyi şekilde aim geliştirme çalışmalarına başlayabilirsiniz. Aşağıda ki steam sayfası üzerinden haritayı edinebilirsiniz.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=647772108

CSGO Aim Geliştirme

CSGO Training Aim Haritası

Bu haritada detay  ve özellikler oldukça fazla durumda. Örneğin silahların verdiği hasarları görebilir ve her hangi bir oyuncunun en çok hangi bölgeden hasar aldığını öğrenebilirsiniz. Oldukça teknik olarak hazırlanmış bir harita olarak gözüküyor. Oyuna yeni başlayan bir oyuncuysanız mutlaka bu haritada antreman yapmanızı öneriyoruz. Aşağıda ki steam sayfası üzerinden haritaya ulaşabilirsiniz.

Mutlaka bakın: CSGO Terimler Sözlüğü

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=241148414

CSGO Aim Geliştirme

CSGO Bot Aim Haritası

Bu harita üzerinde botlarla oyun oynayıp antreman yapabiliyorsunuz. Özellikle oyuna yeni başladıysanız mutlaka bu haritada antreman yapın. Reflekslerinizi ve aim yeteneğinizi geliştirmekte oldukça etkili bir haritadır. Aşağıda ki steam sayfası üzerinden haritada oynayabilirsiniz.

Mutlaka bakın: CSGO Daha İyi Ses Kasma Rehberi

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=533515529

csgo Bot Aim

Bu yazımızda sizlere, CSGO Aim Geliştirme Haritalarını listeledik. Oyun yeteneğinizi üst seviyeye taşımak ve daha iyi bir oyuncu olmak için bu haritalarda antreman yapabilirsiniz. Antreman yapmak, oyuna karşı yeteneklerinizin gelişmesinde büyük bir rol oynar. Bu haritalar, en popüler ve profesyonel oyuncular tarafından önerilmektedir.  Daha fazla CSGO Rehberi görmek istiyorsanız sitemizde paylaştığımız rehberlere göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CSGO Görünmez Nick Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap