İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. PUBG Rehber
  3. Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Steam’da en popüler oyunlar listesinde birinci sıraya adını yazdıran PUBG isimli oyunu oynamak istiyorsanız fakat bilgisayarınızın çalıştırıp çalıştırmadığını öğrenmek istiyorsanız bu rehberimizden tüm detayları öğrenebileceksiniz. Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı diye hiç düşünmeyin, bu rehberimiz de ki yönergeler sayesinde bilgisayarınızın çalıştırıp çalıştırmadığını öğrenmiş olacaksınız. İlk olarak kendi yöntemlerimizle ilerleyelim. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

Mutlaka İnceleyin;
PUBG Güncelleme Hatası Çözüm

Mutlaka İnceleyin: PUBG Güncelleme Hatası Çözüm

PUBG Minimum sistem gereksimleri;
• İşletim sistemi: Windows 7 ve sonrası.
• İntel i3 4340 – AMD FX 6300 işlemci.
• 6 GB RAM
• Nvdia GTX 660 veya AMD Radeon 7850 ekran kartları.
• Directx 11
• Bilgisayarda ki gerekli boş alan: 30 GB

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Bilgisayarınız bu donanım özelliklerinden düşükse maalesef PUBG oyununu zor oynarsınız fakat bu donanım özelliklerinden daha yüksek bir bilgisayara sahipseniz hemen bilgisayarım pubg kaldırır mı sorununa cevap verelim. 🙂

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/battlegrounds/15571

Bu sayfaya gidiyoruz ve ” CAN YOU RUN IT ” butonuna tıklıyoruz. Bir yazılım sayesinde bilgisayarımız pubg kaldırır mı öğrenmiş olacağız.

Mutlaka İnceleyin: PUBG Oyuncu Nasıl Şikayet Edilir?

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Butona tıkladıktan sonra bu sayfa bilgisayarımıza güvenli bir yazılım yükleyecek.

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Bu yazılım sayesinde bilgisayarım pubg kaldırır mı sorusuna son bulacağız. Merak etmeyin bu yazılım tamamen güvenli ve PUBG RESMİ FORUM tarafından önerilmektedir.

Mutlaka İnceleyin: PUBG Bug Nasıl Bildirilir ?

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Yaklaşık olarak bu yazılım 3-5 dakika arasında bilgisayarımızda bir kaç test gerçekleştirecek ve bu yazılımın web sayfasında pubg kaldırır mı bu durumu bize bildirecektir.

Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ?

Gördüğünüz gibi benim bilgisayarım pubg kaldırıyormuş ve en yüksek ayarlarda değil fakat orta veya yüksek ayarlarda bu oyunu oynayabiliyormuşum. Yazılımı kurmanıza gerek yok, direkt açılmakta ve test gerçekleştirmekte. Sizde bilgisayarım pubg kaldırır mı sorusunu merak ediyorsanız mutlaka bu testi yaptırmanızı öneriyoruz. Daha fazla Pubg Rehberi için sitemizde ki diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan PUBG Güncelleme Hatasının Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Merhaba, Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

  2. Merhaba, Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.

  3. 3 ay önce

    Merhaba, Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı paylaştığınız için teşekkürler. Bu konuyu merak ediyordum ve paylaştığınız yazı ile bilgilenmiş oldum. Bilgisayarım PUBG Kaldırır mı ? PUBG Rehberi | Steam Rehber Başlıklı yazınızı sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Siteniz üzerinden daha bir çok steam hakkında bilgileri edineceğimi biliyorum.