İlginizi Çekebilir

  1. Ana Sayfa
  2. CS:GO
  3. CSGO Hareketli Nick Nasıl Yapılır ?

CSGO Hareketli Nick Nasıl Yapılır ?

CSGO Hareketli Nick Nasıl Yapılır ?

CSGO’da hareketli nick nasıl yapılır merak ediyorsanız bu rehberimizden tüm detaylarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Oyunlarınızda belki denk gelmiş olabilirsiniz, oyuncunun sürekli nick’i değişmektedir. Çoğu oyuncu tarafından merak edilen bir konu olmuş, bizde bu rehberimiz de CSGO Hareketli nick yapımını adım adım gösterelim dedik. Daha fazla CSGO Rehberinden yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategorilerinden bulabilirsiniz.

CSGO Hareketli Nick

Fazla uzatmadan başlayalım. İlk olarak Steam’a girelim. Steam’a girdikten sonra, Gruplar sayfasına giriş yapıyoruz.

Mutlaka İnceleyin: CSGO Aim Haritaları

CSGO Hareketli Nick

Daha sonrasında, Yeni bir grup oluştur butonuna tıklıyoruz.

CSGO Hareketli Nick

Bu şekilde bir grup oluşturuyoruz. Biz 3 yıldız kullanacağımız için bize 4 adet grup yeterli olacaktır. Ayrıca bu sembolleri rehberimizin en aşağısında tablo olarak ekleyeceğim. Sayfanın aşağısından bulabilirsiniz.

Mutlaka Bakın: CSGO Rusça Başlangıç Rehberi

CSGO Hareketli Nick

CSGO Hareketli Nick Yapma

Bahsettiğimiz gibi bu türde 4 adet grup oluşturuyoruz. Grup oluşturmanın ne işe yaradığı yazımızın sonuna doğru anlamış olacaksınız. Grup etiketleri sayesinde CSGO Hareketli nick yapacağız. Hatasız yapabilmek için rehberimizi sonuna kadar takip etmenizi öneriyorum.

4 adet grup oluşturduk. Artık CSGO Hareketli nick yapımı için fazla bir şey kalmadı. Sırasıyla gruplarımızın yönetici sayfasına giriş yapıyoruz.

Mutlaka Bakın: CSGO Güncelleme Sorunu Çözümü

CSGO Hareketli Nick

Grubun yönetici sayfasında bizim işimize yarayacak tek şey, grup kimliğidir. 4 grubumuzun grup kimliğini sırasıyla alıp bir yere kaydediyoruz. Bir sonra ki adımda ki konsol komutlarına bu kimlikleri yazacağız. Bir sonra ki adıma geçiniz.

CSGO Hareketli Nick

Şimdi aşağıda ki konsol komutlarının sonuna, oluşturduğumuz grupların, kimliklerini bu komutların sonuna ekleyeceğiz. Hiç uğraşmak istemiyorsanız bu komutları sırasıysa, CSGO’da konsola girin.

Mutlaka Bakın: Steam Güvenilir Takas Nasıl Yapılır ?

 bind “w” “+forward;cl_clanid 32138880
bind “a” “+moveleft;cl_clanid 32138943
bind “d” “+moveright;cl_clanid 32138967
bind “s” “+back;cl_clanid 32138968

 

Grup oluşturma ile uğraştırmak istemiyorsanız, bizim steam gruplarımıza ve csgo hareketli nick yapmak için katılabilirsiniz.

http://steamcommunity.com/groups/steamrehber1
http://steamcommunity.com/groups/steamrehber2
http://steamcommunity.com/groups/steamrehber3
http://steamcommunity.com/groups/steamrehber4

Aşağıda ki kısa klip sayesinde, CSGO Hareketli nick‘in nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz. Hareket ettiğiniz zaman bu nick sürekli olarak değişmektedir.

csgo hareketli nick

Bu rehberimiz de CSGO Hareketli Nick Nasıl Yapılır öğrenmiş olduk. Bu yöntem ile arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Gerçekten çok havalı bir özellik. 🙂 Daha fazla CSGO Rehberinden yararlanmak istiyorsanız sitemizin kategorilerinden bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CSGO Görünmez Nick Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Steam oyun dünyası ve e-spor haberleri.

Yorum Yap